“Sramota”
Komentar o hotelu Pomodoro

Pomodoro
Opcije za ručavanje: dostava na kućnu adresu, rezervacije
Opcije za ručavanje: dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 7. decembar 2019.

Kucna dostava, pizza capricciosa sa tragovima kackavalja/mozzarele (ne znam sta je stavljeno), a pasta carbonara nije vredna komentara: sos lepljiv, a pancete gotovo i da nema.
Za te pare (1760 din) mogli smo pristojno da veceramo u prosecnom restoranu.

1  Hvala korisniku JovanaMihajlovic
pomodoromarketing, Marketing objekta Pomodoro, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 8. januar 2020.

Poštovana Jovana,
Žao nam je što ste stekli loš utisak.
Cena je u skladu sa kvalitetom namirnica koje se koriste u pripremi.
Što se dostave tiče, niste nam konkretno naglasili koja dostava je u pitanju.
Nadamo se da ćete nas posetiti i popraviti utisak o našim specijalitetima koje pravimo sa dugogodišnjom tradicijom.
Lep pozdrav!

Komentar je napisan: 21. novembar 2019.

Jednostavno najbolji. Svaka preporuka za sve prilike.
Uvek s osmehom odem i isto tako docekana.
Sto se hrane tice, zadovoljava sve moje kriterijume. I vina takodje.

Hvala korisniku nn1976
pomodoromarketing, Marketing objekta Pomodoro, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. novembar 2019.

Poštovana,

Zahvaljujemo se na poseti i divnim rečima.
Počastvovani smo.
Drago nam je da ste uživali u našim specijalitetima i atmosferi.
Nadamo se da ćete nas uskoro ponovo posetiti.

Očekujemo Vas i na novoj lokaciji Pomodoro Nuovo na Novom Beogradu.

Komentar je napisan: 6. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Retko klasičan italijanski restoran u srcu grada, odličan ambijent, prijatna atmosfera, dobar izbor hrane. Romantično mesto za parove.
Svaka preporuka za pizzu.

Hvala korisniku VladaJ25
pomodoromarketing, Marketing objekta Pomodoro, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. novembar 2019.

Poštovani,

Hvala na poseti i lepim rečima.
Počastvovani smo.

Drago nam je da ste uživali u našim specijalitetima i atmosferi.
Nadamo se da ćete nas uskoro ponovo posetiti i na novoj lokaciji Pomodoro Nuovo na Novom Beogradu.
Srdačan pozdrav!

Komentar je napisan: 14. oktobar 2019.

Godinama idem, i iznova me oduseve. Hrana, osoblje, usluga. Sve kako i sta volim. Sva bitna desavanja obelezim u Pomodoru. Za svaku preporuku.

Hvala korisniku nn1976
pomodoromarketing, Marketing objekta Pomodoro, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. oktobar 2019.

Poštovani,

Hvala Vam na poverenju što u Pomodoru obeležavate Vaše važne trenutke.
Počastvovani smo na predivnim rečima i preporuci.
Drago nam je da uživate u našim specijalitetima i atmosferi.
Nadamo se da ćete nas uskoro ponovo posetiti, takođe biće nam drago da Vas ugostimo i u Pomodoro Nuovo na Novom Beogradu.

Lep pozdrav!

Komentar je napisan: 30. avgust 2019.

Ambijent je prijatan I opusten, usluga dobra.

Pice su ukusne, testo da je malo bolje bile bi 5/5, ne stedi se na sastojcima sto je takodje za pohvalu.

Paste su odlicne,znaju kako ih prave, cene su malo jace ali opravdano.

Kanoli su bili neobicni ali ukusni.

Sve u svemu 4/5

1  Hvala korisniku NemanjaZ60
ivanamandicivana, Marketing objekta Pomodoro, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 30. septembar 2019.

Poštovani,
Hvala na poseti i lepim rečima.
Drago nam je da ste uživali u našim specijalitetima.
Nadamo se da ćete nas uskoro ponovo posetiti.
Srdačan pozdrav!

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pomodoro gledali su i

Pomodoro – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!