Tripadvisor
Prijemno sanduče

“Omiljeni beogradski restoran”
Komentar o hotelu Little Bay

Little Bay
Pogodno za: poslovni sastanci, specijalne prilike, romantični
Opcije za ručavanje: doručak, večera, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 22. novembar 2019.

Da mogu, ocenjivala bih na dnevnom nivou koliko sam svaki put iznova oduševljena uslugom, hranom i ambijentom ovog restorana!

Hvala korisniku Wehea

Komentar je napisan: 9. oktobar 2019.

Restoran izgleda kao pozoriste iznutra, sa parterom i galerijama. Sjajno je osmisljen. Hrana je vrhunska i neobicna. Usluga je izuzetna. Muzika je u potpunosti u sladu sa ambijentom.
Jedina zamerka je sto je unutra i dalje dozvoljeno pusenje, a ako sedite u galerijama na spratu, imacete problem sa nedostatkom vazduha.

2  Hvala korisniku thenadjab
Komentar je napisan: 27. septembar 2019.

Bio sam sa prijateljima u restoranu Little Bay I iz sveg srca preporučujem ga ostalima! Usluga je odlična a hrana preukusna! Za svaku preporuku!

Hvala korisniku mskuletic
Komentar je napisan: 6. septembar 2019.

U ovom restoranu sam danas imala jako lose iskustvo sa konobarima koji, iako ih je bilo vise, uopste nisu prilazili da me usluze tako da sam nakon 20 minuta otisla vrlo razocarana. Pre par meseci takodje sam dugo cekala. Steta, znam da je restoran inace dobar, ranije sam cesto dolazila i bila zadovoljna

1  Hvala korisniku volimitaliju
Komentar je napisan: 30. jun 2019.

Vrlo dobar brancin a i desert posle toga. Nikakav problem naruciti veceru posle 22h sto je veliki plus.

Izvanredna ziva muzika, vrlo interesantan enterijer.

Hvala korisniku franciskovic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Little Bay gledali su i

Little Bay – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!