Tripadvisor
Prijemno sanduče

“Savrseno”
Komentar o hotelu Little Bay

Little Bay
Pogodno za: romantični, poslovni sastanci, specijalne prilike
Opcije za ručavanje: večera, otvoreno noću, doručak, rezervacije
Komentar je napisan: 13. decembar 2019.

Svinjska rebarca sa pikantnim sososm i pecenim krompirom... Narucite i zahvalite mi se posle... Nadam se da ce ostati sto duze na meniju... :)

Hvala korisniku desertsand333

Komentar je napisan: 22. novembar 2019.

Da mogu, ocenjivala bih na dnevnom nivou koliko sam svaki put iznova oduševljena uslugom, hranom i ambijentom ovog restorana!

Hvala korisniku Wehea
Komentar je napisan: 9. oktobar 2019.

Restoran izgleda kao pozoriste iznutra, sa parterom i galerijama. Sjajno je osmisljen. Hrana je vrhunska i neobicna. Usluga je izuzetna. Muzika je u potpunosti u sladu sa ambijentom.
Jedina zamerka je sto je unutra i dalje dozvoljeno pusenje, a ako sedite u galerijama na spratu, imacete problem sa nedostatkom vazduha.

2  Hvala korisniku thenadjab
Komentar je napisan: 27. septembar 2019.

Bio sam sa prijateljima u restoranu Little Bay I iz sveg srca preporučujem ga ostalima! Usluga je odlična a hrana preukusna! Za svaku preporuku!

Hvala korisniku mskuletic
Komentar je napisan: 6. septembar 2019.

U ovom restoranu sam danas imala jako lose iskustvo sa konobarima koji, iako ih je bilo vise, uopste nisu prilazili da me usluze tako da sam nakon 20 minuta otisla vrlo razocarana. Pre par meseci takodje sam dugo cekala. Steta, znam da je restoran inace dobar, ranije sam cesto dolazila i bila zadovoljna

1  Hvala korisniku volimitaliju

Putnici koji su gledali informacije o mestu Little Bay gledali su i

Little Bay – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!