“Dostava”
Komentar o hotelu Dva Stapica

Dva Stapica
Rangiran na 1.486. mestu od 1.753 Restorani u Beogradu
Opis: Kineski kuvari čije specijalitete ovde služe, odabrali su jela koja najviše prijaju ovdašnjim gurmanima, pri čemu su zadržana suštinska svojstva, koja ove zalogaje i čine tako dopadljivim ljudima širom sveta. Kuvari pred Vašim očima spremaju hranu koju ste naručili, spremni da Vam uvek ponude nova interesantna jela.
Komentar je napisan: 14. decembar 2019.

Prvi i poslednji put smo porucili dostavu hrane iz DVA STAPICA. Porucili smo jedno, dobili nesto drugo. Poh na piletini je bio bajat. Uzas!!!

1  Hvala korisniku Marijarh
Jelena H, Owner objekta Dva Stapica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. decembar 2019.

Zdravo Marija. Žao nam je zbog nesporazuma i nastale greške prilikom dostave. Trudimo se da tačnost i preciznost u radu našeg osoblja bude na najvišem mogućem nivou i daćemo sve od sebe da slične propuste svedemo na minimum. Hvala Vam što ste nam skrenuli pažnju i nadamo se novoj prilici kako bismo popravili utisak. Pozdrav.

Komentar je napisan: 6. decembar 2019.

Sad smo porucili i vise nikad, teletina secuan..sve samo ne velika porcija, nudle sa piletinim su bile nudle sa nudlama sa 6 kockica piletine...sve u svemu za 1100 din sramota!!!zao mi je sto nismo fotografisali!!!

1  Hvala korisniku Sofija12345
Jelena H, Owner objekta Dva Stapica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. decembar 2019.

Zdravo Sofija. Žao nam je zbog Vašeg negativnog iskustva. Trudimo se da, kroz stručnost naših kuvara, na čelu sa gospodinom Wangom,kontinuirano poboljšavamo kvalitet menija i samim tim omogućimo najbolji odnos cene i kvaliteta. Hvala Vam na komentaru i budite uvereni ćemo obratiti posebnu pažnju. Uvažavamo i radimo na svim sugestijama koje nam javljate jer naši gosti su nam na prvom mestu. Nadamo se novoj prilici i boljem utisku! Pozdrav.

Komentar je napisan: 23. oktobar 2019.

Simpatican enterijer i dobra hrana :) Svidja mi se piletina na rezance sa bambusom i egzoticnim povrcem.

Hvala korisniku Katarinaadamovic
Jelena H, Owner objekta Dva Stapica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 31. oktobar 2019.

Zdravo Katarina. Drago nam je da Vam se svidela hrana i ambijent kod nas. Hvala na komentaru i očekujemo Vas opet! Pozdrav.

Komentar je napisan: 17. avgust 2019.

Inače me mrzi da ostavljam ocene i komentare, ali pošto je nas četvoro pojelo najlošiju kinesku hranu ikada, moram.

Nudle su zapravo DEBELI ODVRATNI REZANCI, "teletina" je matora i žilava, povrće u tragovima, jedino što valja je kikiriki.

Dakle lošiji ste od BILO KOJE kineske hrane u gradu, što je šteta, jer ranije nije bilo tako.

3  Hvala korisniku Igor C
Jelena H, Owner objekta Dva Stapica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. septembar 2019.

Zdravo. Žao nam je zbog iskustva koje ste imali. Trudimo se da poboljšavamo kvalitet našeg menija iz godine u godinu. Doveli smo neke od poznatih kineskih kuvara i pokušavamo da prenesemo autentičnost njihove kuhinje kroz sve raznovrsniji meni. Hvala što ste nam skrenuli pažnju šta Vam se nije svidelo i radićemo na poboljšanju. Očekujemo Vas opet i nadamo se da ćemo ostaviti bolji utisak. Pozdrav.

Komentar je napisan: 16. avgust 2019.

Dostava za Vracar se naplacuje 100 dinara iako je vrednost porudzbine 2500 din. Generalno jedni od skupljih ali sad na to se jos i naplacujete dostava bez obzira na iznos?!! Hrana nije toliko dobra da bi se istrpeo taj bezobrazluk. A da...i veka se vise od sat vremena...gde god da narucite i kad god da narucite..

2  Hvala korisniku maslacak33

Pozdrav. Hvala Vam na komentaru. Sistem naše dostave je takav da je cena 100 RSD za sve lokacije u Beogradu i Novom Sadu, bez obzira na druge faktore. Ukoliko se susretnete sa bilo kojom drugom informacijom, budite slobodni da nas kontaktirate. Proširujemo naš tim dostavljača i možete da očekujete dostavu najviše 60 minuta od trenutka porudžbine.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Dva Stapica gledali su i

Dva Stapica – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!