“Savršeno!!!”
Komentar o hotelu Balkon

Balkon
Komentar je napisan: 5. februar 2021. sa mobilne aplikacije

Šarmantno, prijatno, ukusno....Od otvaranja ovog mesta sam redovan gost, i uvek je moj prvi izbor. Mesto sa ukusnom hranom i sjajnom uslugom. Zaista za svaku preporuku

Datum posete: februar 2021.
Hvala korisniku _Fairy_Tale_2021

Komentar je napisan: 17. jun 2020.

Samo onaj ko nije jeo u Italiji,može ovo da nazove italijanskim restoranom.Pasta nam je bila prekuvana,a pizza nedopečena.U kuhinji (koja je na otvorenom) je bila očigledna napetost,to smo svi za stolom primetili.

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku StevanSteva
Komentar je napisan: 17. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Pored fenomenalnog ambijenta u srcu Beograda fenomenalni kutak za ručak-večeru! Usluga fantasticna i brza! Hrana fenomenalna! Sve preporuke i pohvale! Posebno pohvala konobaru Borisu Zdravkovicu na ljubaznosti i profesionalnosti! vidimo se uskoro

Hvala korisniku PastryFlyChef
Komentar je napisan: 29. septembar 2019.

Bio sam na proslavi odbrane diplomskog rada u restoranu Balkon. Veoma brza i efikasna usluga,s obzirom da je drustvo brojalo 10 clanova.
Hrana je bila odlicna, svidela nam se preporuka konobara o izboru vina i jela.

Za nas sto je bio zaduzen konobar Boris, veoma smo zadovoljni njegovom ljubaznoscu i sugestijama oko izbora hrane i pica.

Sve preporuke, svakako cemo doci ponovo.

Hvala korisniku NeiskusniPutnik987
Komentar je napisan: 14. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Sve preporuke za ovo mesto!Sinoc sam bila sa porodicom ovde na veceri,klopa pet plus,preporucujem pastu sa prsutom i sirom.Osoblje izuzetno usluzno i ljubazno,sve pohvale za konobara Borisa koji je ucinio nasu posetu ovom restoranu jos prijatnijom i lepsom.Sigurno cemo ponovo posetiti Balkon :)

Hvala korisniku zbilja23

Putnici koji su gledali informacije o mestu Balkon gledali su i

Balkon – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!