“Bravo za Chez Nik!!!”
Komentar o hotelu Chez Nik

Chez Nik
Komentar je napisan: 14. januar 2020.

Sinoc smo bili na veceri i jos uvek smo pod utiskom. Ambijent savrseno uskladjen , usluga fenomenalna, konobar se potrudio da uzivamo, hrana za svaku pohvalu a desert tek...
Svaka cast , samo nastavite tako.
Sa sigurnoscu mogu reci da ce ovo biti nas izbor za porodicna okupljanja.

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku 986marijam
NikolaGegoj, Public Relations Manager objekta Chez Nik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 5. februar 2020.

Poštovana Marija, puno vam hvala na pozitivnoj oceni i lepim rečima. Jako nam je drago što ste stekli takav utisak o nama i još nam je draže što ćemo imati priliku ponovo da vas ugostimo!

Lep pozdrav,
Chez Nik tim

Komentar je napisan: 14. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Za svaku pohvalu i preporuku Ljubazno osoblje, izuzetno dobra hrana, obilne porcije, lep ambijent... Parking bez ograničenja.

Hvala korisniku Navigator19672515470
NikolaGegoj, Public Relations Manager objekta Chez Nik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 5. decembar 2019.

Hvala vam puno na pozitivnoj oceni i lepim rečima! Jedva čekamo ponovo da vas ugostimo!

Komentar je napisan: 19. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlična usluga, ljubazan konobar, ukusna i plepelo servirana hrana! Rado ćemo se vratiti. Preporučujemo svima

Hvala korisniku MarkoM2284

Komentar je napisan: 24. septembar 2019.

Kod Nika je sve dozivljaj.Enterijer je predivno uredjen, konobari brzi,veoma usluzni.Hrana je pripremljena i servirana na potpuno originalan nacin, za klasu bolje nego u ostalim restoranima.Palacinka Suzet je pravi specijalitet.Servirana sa rendanom korom pomorandze, svezom nanom, plocicom cokolade i kuglom sladoleda od vanile.Eksplozija ukusa.Vredi otkriti i druge specijalitete, a i kafa Latte je odlicna.Upoznajte Nika, redovno cete mu se vracati.

Hvala korisniku Xenya734
Komentar je napisan: 22. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Juče smo bili u ovom restoranu na ručku. Za desert sam dobio krempitu, spolja suvu, a unutra smrznutu. Dobio sam ozbiljno trovanje i to sa sigurnošću mogu reći od te krempite. Mesto je uredno, imali smo preljubaznog konobara, ali šta to vredi kada ne valja hrana.

Hvala korisniku Vlada1971

Poštovani, izvinjavamo se na pomenutoj situaciji. Do sada zaista nismo imali nikakve pritužbe na naše krempite, šta više dosta ljudi nam se vraća uvek zbog istih. Ne znamo kako je uspelo da dođe do toga, ali sa sigurnošću tvrdimo da se neće ponoviti u budućnosti. Molimo vas da nam se javite putem naše facebook ili instagram stranice kako bi probali da popravimo vaš utisak u vezi Chez Nik-a. Srdačan pozdrav!

Putnici koji su gledali informacije o mestu Chez Nik gledali su i

Chez Nik – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!