“Najbolji u našom kraju.”
Komentar o hotelu Restoran 44° North

Restoran 44° North
Opis: Restoran 44°North nudi jela internacinalne i Srpske kuhinje. Nalazimo se na teritoriji opštine Zvezdara, u ulici Cvetanova Ćuprija na broju 24D. Restoran je u potpunosti renoviran i moderno opremljen. Divni kontrast boja, mirna i prijatna atmosfera učiniće da se osećate opušteno bilo da ste na romatičnom, porodičnom ili poslovnom skupu. Naša ponuda je bogata i raznovrsnim jelima internacionalne i Srpske kuhinje, kao i ukusnim poslasticama. Sva jela spremamo isključivo od svežih namirnica proverenog porekla. Sve je sveže, sezonski i ukusno. Ponosni smo i na naš pravi domaći hleb i ručno pravljene dezerte. Za prave sladokusce pripremili smo i divne dezerte koji će zadovoljiti i pribirljive goste. Za goste našeg restorana obezbedili smo i parking i autoperionicu. Restoran 44º North – stepen jedinstvenog ukusa!
Komentar je napisan: 19. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran internacionalne kuhinje. Mirna i prijatna atmosfera, ukusna hrana, ljubazno i nasmejano osoblje.

Hvala korisniku Aljonica
Daporoks, Vlasnik objekta Restoran 44° North, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. decembar 2019.

Puno hvala na pohvalama. Dođite opet! :)

Komentar je napisan: 12. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran nije bas na najboljem mestu, ali toplina koju pruza i trud oko pripreme hrane, ucinili su da sam se vec nekoliko puta vracao u ovaj restoran.
Kao sto je vec neko napisao - imaju odlican dorucak, ali i svi ostali obroci su odlicno pripremljeni i jos lepse servirani.
Zaposleni su ljubazni i usluzni. Moram samo da primetim da priprema hrane traje nesto duze, ali verujem da je to tako, bas zbog truda da se to garnira na najlepsi moguci nacin.
Ponuda zestokih i bezalkoholnih pica je odlicna, dok bi na vinskoj karti - trebalo malo da se poradi.

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku altegra
Daporoks, Vlasnik objekta Restoran 44° North, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 18. januar 2020.

Dođite opet! Uvek nam je drago videti vas!

Komentar je napisan: 28. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Minimalisticki opremljen, ali topao ambijent. Meni kreiran za prave gurmane i hedoniste. Moglo bi se reći da neguju tradiciju na moderan način! Usluga brza i ljubazna. Hrana ukusna i kvalitetna. Vidi se da se bas trude oko detalja: sami mese svoja peciva i hleb. Imaju cak i svoj radio. Restoran je pogodan i za porodicne posete. Posebna preporuka za dimljenu butkicu i telecu corbu.

Datum posete: maj 2018.
Hvala korisniku 15.062.018
Komentar je napisan: 28. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Ususkan, prijatan ambijent restorana a ponuda hrane je raznovrsna od domace kuhinje preko izvrsnih italijanskih jela. Sve pohvale i preporuke.

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku Sergio M
Komentar je napisan: 5. april 2018. sa mobilne aplikacije

Prijatan ambijent i lepa bašta, ljubazno osoblje. Hrana je sjajna tople preporuke za sve vrste pica, dnevna jela, ćevape, kobasice. Takođe ako ste u prilici probajte i doručak u ovom restoranu. Parking je pored objekta. I ako je van centra stvarno vredi doći jer od centra vam treba 20ak min vožnje.

Datum posete: april 2018.
Hvala korisniku Sukovic V

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran 44° North gledali su i

Restoran 44° North – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!