“Uzas”
Komentar o hotelu Splav Suvenir

Splav Suvenir
Komentar je napisan: 3. avgust 2020.

Obrok salata od lososa sastojala se bukvalno od par travcica zeleniša i parčenceta nauljenog lososa i ovo remek delo kulinarstva ce vas kostati 1000 dinara. Ova porcija zauzela je jednu cetvrtinu tanjira, zao mi je sto to nisam fotografisala. Sama sam kriva sto me je opio miris reke pa sam zelela da pojedem nesto sto asocira na more. Osim prelepog ambijenta, ovo mesto nazalost nema nista drugo da ponudi. Zaobidjite ga..

Hvala korisniku verical2018

Komentar je napisan: 1. avgust 2020.

Renome koji splav uživa ne odgovara s
tvarnom stanju. Prosto može se reći da je izvikan , neosnovano visoko rangiran medju Beogradskim splavovima. Osim što je "napucan" sve drugo ne odgovara bilo kom kulinarskom standardu.
Hrana preskupa i jadna. Nikako ne poručivati jela u kategoriji riblji specijaliteti , naročito ne lignje na žaru , takozvane frigane.Bežite od njih ko djavo od krsta.

Hvala korisniku Dtv910gr6
Komentar je napisan: 17. jun 2020.

Sve pohvale - usluga, hrana, ambijent, sve je na odlicnom nivou. Odnos cene i kvaliteta je takodje odlican. Rebra na kajmaku i teletina ispod saca za svaku preporuku. Bajadere sa pistacima SAVRSENO!!

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku Dzoni991
Komentar je napisan: 9. februar 2020.

Lokacija, pogled, ljubaznost konobara, hrana...sve je top. Baš lep ručak danas smo tu imali. Nemam običaj da posećujem restorane na vodi, ali eto. Nije slučajno tolika gužva da bez rezervacije ne može da se uđe.

Hvala korisniku Miloš B
Komentar je napisan: 2. januar 2020. sa mobilne aplikacije

U restoranu je organizovana porodičan ručak. Ono što se da odmah primetiti jeste lep ambijent i vrlo uslužno osoblje. Inače, načuo sam da leti još lepše kada se otvori bašta. Takodje, zapalo mi je u oko, da je ovde popodne u vreme ručka o teško smestiti se bez rezervacije, jer je nekoliko gostiju odbijeno iako je imalo praznih stolova.
Što se tiče hrane situacija je sledeća : cene umerene, porcije nisu prevelike kao u većini srpskih restorana, i ukus baš i nije nesto narucit.
Meni npr moje lignje uopšte nisu delove sveže, a i ostali članovi porodice su imali zamerki na ukus svojih jela.

Hvala korisniku brankula

Putnici koji su gledali informacije o mestu Splav Suvenir gledali su i

Splav Suvenir – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!