“Sve pohvale”
Komentar o hotelu Splav Suvenir

Splav Suvenir
Komentar je napisan: 24. novembar 2020.

Najbolji splav na Savskom keju koji pruza potpun ugodjaj. Hrana odlicna, atmosfera jos bolja. Sve pohvale!

Hvala korisniku 573jelenaz

Komentar je napisan: 24. novembar 2020.

Потпуни баланс услуге, квалитета, естетике.
Из угла 4П, све је у савршеном складу.
Из угла потрошача:
Кад изађете из локала, као сувенир понесете сва задовољена чула. Редовни смо посетиоци! Све препоруке!

Hvala korisniku Venture35163455849
Komentar je napisan: 11. oktobar 2020.

Do obroka nismo stigli, na ulazu nas je sačekao primitivno- arogantan stav čoveka (recimo menadžera restorana, nije bilo baš najjasnije koja mu je funkcija), koji nam je rekao da pušta samo rezervacije za ručak. Ja sam bila sa porodicom, i pitala kako je moguće uopšte rezervisati, kada se poslednja 3h ne javljaju na broj telefona oglašen kao kontakt za rezervaciju. Gospodin odgovara da im je restoran pun i da imaju 90 propuštenih poziva, onako, s osmehom zadovoljstva. Ja kažem da bi bilo lepo da se jave na pozive i zainteresovanim gostima kažu da mesta nema, a ne da dozvole da, kao mi, dođemo do restorana da bismo saznali. On, vrlo neprijatno, kaže da ne mogu to da rade i da ne žele jer posla imaju preko glave. I tako, razgovor se nastavlja u par rečenica, gde mi govorimo koliko je takav odnos loš za imidž mesta, a on kaže da mu je splav pun i da ne vidi problem, sve vreme bez imalo poštovanja prema potencijalnim gostima. Dakle, ko god da je gospodin na ulazu, takav stav i neodgovaranje na pozive sa broja telefona oglašenog kao broj za rezervacije, na nas su ostavili jako negativan utisak, zbog čega nemamo želju više da se približimo restoranu. Pa toliko mesta Beograd ima, osim možda dobre hrane i ponude vina, usluga je jedan VRLO VAŽAN segment koji te vuče ili ne vuče na neko mesto.

Hvala korisniku Profiterola
Komentar je napisan: 6. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Divno provedeno popodne na Savi. Prelep ambijent restorana. Odlicna usluga. Veliki izbor vina. Za preporuku izbor morske i recne ribe.

Hvala korisniku 99dejani
Komentar je napisan: 29. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Prijatan restoran uz zaista ljubazo osoblje i ukusnu hranu, medjutim postoje neke stvari koje mi nisu ok. Dugo sam razmišljao koju ocenu da mu dam jer vidi se da je u restoran dosta novca uloženo, ali odlučio sam ovako, uz par komentara:
1. Nigde nema karte pića, dobili smo samo jelovnik bez karte pića.
2. Kada je konobar doneo račun, ubacio sam novac u kovertu sa računom. Kada je konobar prišao i pitao da li je slobodno, ja sam rekao da jeste. S obzirom da je račun bio 1600 dinara, a račun 2000, očekivao sam da će vratiti kusur pa u skladu sa mojim mišljenjem da mu i bakšiš ostavim, medjutim, od kusura ništa nije bilo. Naravno da nisam hteo da se raspravljam niti tražim konobara za 400 dinara, ali to zaista nije u redu. Trebao da vrati kusur, pa ako ja želim ja ću mu ostaviti koliko mislim da treba. Savet, platite karticom i izbegnite ovakvu neprijatnost.

1  Hvala korisniku Milanchepool

Putnici koji su gledali informacije o mestu Splav Suvenir gledali su i

Splav Suvenir – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!