“Jako nekulturno”
Komentar o hotelu Splav Suvenir

Splav Suvenir

Moram navesti da sam sa prijateljicama doživela tako nekulturno odbijanje sedenja u ovom restoranu.
Prvenstveno da kažem da se to može mnogo kulturnije reći jer mi smo osobe jako načitane i znamo da sigurno postoje mnogo lepše i lakše reči.
I da, možda nije bio prazan restoran, ali je svakako bilo mesta.
Izgledale smo jako pristojno, ali možda nismo nosile neku brendiranu garderobu i slično.
Poniženje. Sramota.

Datum posete: decembar 2020.
Hvala korisniku Katarinabursac

Komentar je napisan: 2. decembar 2020.

Najbolji restoran na Novom Beogradu. Hrana, usluga, ambijent sve je odlično.
Preporuka bruskete Suvenir.

Datum posete: decembar 2020.
Hvala korisniku MajaB1238
Komentar je napisan: 25. novembar 2020.

Uz sjajan izbor hrane i nesvakidasnjem ambijentu, sa prijateljima sam proveo prelepo popodne na reci.
Kompletan utisak za svaku preporuku.

Hvala korisniku 210ljubisav
Komentar je napisan: 24. novembar 2020.

Bili smo proslog vikenda sve je tako lepo ukomponovano od izgleda restorana obracanja paznje na detalje do prelepog odabira hrane koja se veoma lako moze upariti sa izvrsnim vinima kako iz Srbije tako i iz regiona...USLIGA I SERVIS NA ZAVIDNOM NIVOU

Hvala korisniku Mimi_192-CT-
Komentar je napisan: 24. novembar 2020.

Najbolji splav na Savskom keju koji pruza potpun ugodjaj. Hrana odlicna, atmosfera jos bolja. Sve pohvale!

Hvala korisniku 573jelenaz

Putnici koji su gledali informacije o mestu Splav Suvenir gledali su i

Splav Suvenir – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!