“Najbolji restoran”
Komentar o hotelu Restoran Varos Kapija

Restoran Varos Kapija
Kuhinje: međunarodna
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opis: “Varoš kapija” je restoran sa dugom tradicijom, koja datira još od 1920. godine. Kroz burne istorijske epohe, restoran je sačuvao svoj prepoznatljiv identitet, zasnovan na uvek prijatnoj atmosferi i izvanrednoj domaćoj kuhinji. Restoran se nalazi u istoimenom delu grada, na svega nekoliko minuta hoda od Knez Mihailove ulice. To je i kraj u kom su sredinom XIX veka otvorene prve kafane u kojima su se Beograđani slobodno okupljali i mogli da se opuste uz čašicu dobrog pića. Restoran je poznat po domaćim specijalitetima koje prati izuzetno bogata vinska karta, kao i tradicionalnoj gostoprimljivosti. Očekuje vas i raznovrsna ponuda za doručak, kompletni dnevni obroci po pristupačnim cenama, kao i gotova jela. Restoran se prostire na dva nivoa, sa ukupno 55 sedećih mesta.
Komentar je napisan: 23. avgust 2017.

Restoran sa predivnim ambijentom i veoma ljubaznim osobljem. Bila sam po preporuci, a sada i ja preporucujem da se obavezno isprobaju njihovi specijaliteti, posebno paste :) Vidimo se opet!

Hvala korisniku JovanaR157

Komentar je napisan: 12. avgust 2017.

Odlicna klopa, konobari su krajnje ljubazni i prijatni. Lepa atmosfera i cene su solidne. Preporucio bih svakome

1  Hvala korisniku MihajloC6
Komentar je napisan: 15. jul 2017.

Predivan restoran, prijatan i lepo uređen ambijent. Baštica je mala, ali smo baš uživale u njoj. Došle smo po preporuci i zaista se nismo pokajale - probale smo njihove paste koje su preukusne (ljubitelj sam italijanske kuhinje i zaista sam uživala, bolje skoro nisam jela) , a konobar nas je posavetovao koje vino da izaberemo.

Datum posete: jul 2017.
1  Hvala korisniku BiljanaA87
Komentar je napisan: 17. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Restoran je stvarno odličan, super smo se proveli. Kuvaru svaka čast, skoro ništa ukusnije nismo jeli. Paste su im savrsene( ručno se prave svako jutro kod njih u restoranu). Pice su takođe odlične i peku se u pića peci na drva. Osoblje je ljubazno i jedina zamerka je parking( posto je trenutno zatvorena garaža na Obilicevom Vencu).

Datum posete: decembar 2016.
2  Hvala korisniku aleksandar s
Komentar je napisan: 15. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Hrana je stvarno odlicna, konobari ljubazni, prijatan ambijent. Jedina mala zamerka je sto u ponudi kolaca nemaju moj omiljeni cheese cake.

Datum posete: decembar 2016.
3  Hvala korisniku SanjaS474

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Varos Kapija gledali su i

Restoran Varos Kapija – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!