“Neljubaznost osoblja”
Komentar o hotelu Sunset 1999

Sunset 1999
Opis: After more than 15 years, the Sunset Restaurant has become a synonym for quality food, good time and the best live music every night. The place where you feel at home and where you can have fun regardless of age! With the quality that for us in the first place, it will be difficult when you think of any food that is not already on our menu.
Komentar je napisan: 21. decembar 2019.

Sramni postupak konobara u 14 časova, počela je kiša, s dvogodišnjom ćerkom sam unela kolač, kafu, vodu i sok sama, a nepristojni sedi konobar s naočarima je drsko insistirao da se premestimo za drugi sto iako rezervacija počinje za sat i po vremena. Sramota i nikad više Sunset!

Hvala korisniku mirelamarelica

Komentar je napisan: 6. novembar 2019.

O ovom restoranu mogu pisati i pisati s obzirom da njegov rast i razvoj pratim zadnjih 15ak godina. Nekada je to bio samo kafic na Adi sa odlicnom nes kafom, da bi vremenom polako postao klub sa odlicnim nocnim provodom, a danas mesto za sve prilike i skoro sve uzraste. Jednostavno odlican restoran sa dobrom pozicijom (sredina Makiske strane), autentican ambijent sa primesama etno stila i ogromnim kaminom cije cari se posebno osecaju tokom hladnih zimskih dana. Hrana je raznovrsna tako da ima i domacih i internacionalnih specijaliteta, velike porcije te neretko je jedna porcija dovoljna za dvoje.
Restoran pruza i odlicnu zabavu, posebno tokom vikenda kada bude "ziva" muzika koja obecava dobar provod uz pop i rok ritmove.

Hvala korisniku Vanjamand
Komentar je napisan: 21. oktobar 2019.

Hrana je korektna, abijent je lep, ali kvalitet usluge varira - od izuzetne ljubaznosti osoblja, do toga da su me jednom prilikom krajnje nepristojno podigli od stola pred kraj ručka zato što su to veče imali živu muziku, pa su morali da razmeste stolove! Kao da na to nisu mogli da me upozore kada sam seo da jedem!

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku Veljko B
Komentar je napisan: 15. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Sedeli smo napolju pored reke,imaju restoranski deo. Hrana za svaku preporuku. Pogotovo cevapi. Samo jedina zamerka je sopska salata,od kad sopska salata nema luk?

Hvala korisniku jelena j
Komentar je napisan: 21. februar 2019.

Lep ambijent, divan prostor za dečije ludorije, odlična hrana i po kvalitetu i po kvantitetu. U letnjim mesecima je pravo zadovoljstvo uživati u bašti koja je odmah uz jezero, dok je u zimskim mesecima predivno sedeti uz otvorenu vatru u kaminu koji krase prostor restorana.
Usluga solidna. Možda je to jedini segment koji je potrebno popraviti i koji je već duže vreme jedina slabija tačka ovog restorana.

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku Vanjamand

Putnici koji su gledali informacije o mestu Sunset 1999 gledali su i

Sunset 1999 – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!