“Пријатна вечера”
Komentar o hotelu Bambino Ristorante & Pizzeria

Bambino Ristorante & Pizzeria
Komentar je napisan: 2. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Стотине пута смо пролазили поред овог места, а нисмо ни слутили да имају овако добру клопу. Одлучили сам се за ово место док сам тражио места на коме су пси добродошли, и нисамо уопште зажалили. Стварно сјајна храна са веома прихватљивим ценама, поготову у односу на квалитет хране и леп амбијент.

Hvala korisniku bojana514

Komentar je napisan: 15. septembar 2019.

Ambijent je autentičan, sa stilom, konobar izuzetno ljubazan i predusretljiv, hrana koju smo jeli je preukusna i vizualno prelepo dekorisana. Sigurno ću ponovo ići...

Hvala korisniku BoskoMalb
Komentar je napisan: 13. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Kad je lepo vreme imaju prelepu bastu, unutra je lepo sredjeno a klopa sta god da porucite sa menija necete pogresiti!

Hvala korisniku Pedjajj
Komentar je napisan: 5. septembar 2018.

Ugodan i originalan ambijent, hrana vrhunska, cene primerene.
Izbor i kvalitet vina primereniji otmenim restoranima, sve pohvale.
Osoblje restorana veoma uslužno, spremno da objasni i posavetuje u vezi izbora hrane i pića.

Poslastice i kafa su stvari zbog kojih sam počeo da dolazim sa drugog kraja grada.

Hvala korisniku Adventurer775831
Komentar je napisan: 25. februar 2017.

Izuzetno zanimljiv ambijent, usluzno osoblje i ukusna hrana. Rucao sam ovde zajedno sa kolegama, i moram da pohvalim originalnost ambijenta kao i sluzenja hrane.

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku Zlatan75Mitic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bambino Ristorante & Pizzeria gledali su i

Bambino Ristorante & Pizzeria – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!