“Nista posebno”
Komentar o hotelu Ferdinand knedle

Ferdinand knedle
Rangiran na 6. mestu od 55 desert u Beogradu
Komentar je napisan: 16. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Jedino sto me primamilo da odem da kupim I probam knedle su bile njihove slike na instagramu. Knedle hladne, ukus testa suv krompir I brasno, punjenje razredjeno I ukus totalno blag. Nit slatko, nit onako kako ih pretstavljaju. Moja je bila coko visnja I sumska jagoda-bela cokolada. Bukvalno ih mozete kuci napraviti sto sam I uradila. Bar su bile tople I ukusnije. Ko nije jeo I ne mora, nece nista propustiti.

Hvala korisniku milicica2020

Komentar je napisan: 4. oktobar 2020.

Šta reći sem kad god dolazim ili prolazim pored BG,obavezno se mora svratiti u Ferdinand.Knedle fantazija ne zna se koja je ukusnija.Sve pet!

Hvala korisniku Boyan1987
Komentar je napisan: 4. avgust 2020.

Knedle su poboljsane svoju osnovu a to je testo koje je sada kompaktnije ,vise nije "zilavo ". Fil je ok ali fil od marakuje i kupine je samo kupina, Kupina je uzela apsolutni primat,tako da se marakuja ne oseca i to treba zvati Knedle sa divljom kupinom.Sve knedle su blago slatke i fali im malo arome vanile kod fila od sljiva i kajsija da ih "podigne' narocito zimi. Kao dodatak dobijete secer ali je neprijatno krckati secer i cimet koji ne ide uz sve knedle i svaki fil. Porcije male,
Ambijent je mali ususkan , treba da da prijatan osecaj ali je osoblje hladno narocito u centru grada , po sistemu jedi _ idi sto pre ,sledeci,Cesto a to me frustrira kada trazim toplu knedlu kazu da jeste a nije ,vise puta od preglasne muzike koja je tehno, rejv vas ne cuju Lusteri su niski i uvek udarite a civiluka da okacite jaknu nema .Spori su da ociste stolove i tanjire napolju ili jos niste pojeli uzimaju tanjir. Vocni sokovi su preskupi.
Opsti utisak je probajte ali to nije nesto sto je obavezno da posetite u Beogradu,

Datum posete: jun 2020.
1  Hvala korisniku mirjana b
Komentar je napisan: 24. jul 2020.

Knedle su stvarno dobre i ukusne. Imaju i slane i slatke.
Velika je zamerka sto nikad nemaju sve u ponudi, nego samo ono sto je tad napravljeno, a nove ture se prave kad se prethodne potrose.
Takodje, mesto je bas malo za sedenje, iako je bas lepa atmosfera, previse je nagurano. Svetiljke su malo nize kod mesta za sedenje, pa pazite na to.

I preporuka, ako ste bas gladni nemojte ici ovde, po mom misljenju porcije su bas malene.
Usluga je mogla biti i bolja, jer sam sam morao da donesem sebi tanjir.

Hvala korisniku bojan484
Komentar je napisan: 22. novembar 2019.

Knedle su odlicne ali gospodjica koja je radila tog dana nema nikakav osecaj za servis, na zalost. Mlada je, mozda ce se popraviti.

2  Hvala korisniku MarijaM1143

Putnici koji su gledali informacije o mestu Ferdinand knedle gledali su i

Ferdinand knedle – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!