“Vecera u Reci”
Komentar o hotelu Reka

Reka
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Komentar je napisan: 22. decembar 2016.

Vrlo prijatno vece provedosmo u ovom restoranu. Prijatna atmosfera, odlicna kuhinja i usluga. Posebno mi se svideo izbor "smooth jazz" muzike koja je bila adekvatna ambijentu restorana. Jedino, ako smem primetiti, cekali smo malo duze nego obicno dok je stigla vecera. Inace, moji prijatelji i ja smo bili vrlo zadovoljni i lepo smo se osecali u ocigledno dobroj organizaciji i profesionalnosti. Puno uspeha u daljem radu. Nastavite samo tako. Pozdrav i svako dobro.

Hvala korisniku Aleksej1963
Napišite komentar

Komentar je napisan: 6. jul 2016.

Ukoliko se skupi drustvo zeljno dobrog provoda uz veceru i muziku, onda je REKA pravi izbor. Hrana je sasvim korektna, muzika savrsena (za svakog po nesto), osoblje vedro i nasmejano :)

Hvala korisniku Kristina R
Komentar je napisan: 14. april 2016.

Simpatičan restoran, dobra hrana, veoma ljubazno osoblje i odlična atmosfera ako Vam ne smetaju buka i gužva!

Hvala korisniku nina374
Komentar je napisan: 2. april 2016.

Mjesto kome se uvijek vraćam,Zemun i nezaobilazna Reka.Jedinstven lokal po svemu,neuobicajen ambijent,neformalna atmosfera uz zvuke muzike i tokom dana,opusteno i izuzetno ljubazno i predusretljivo osoblje.Odlicna hrana i fenomenalna topla pita od jabuka.Uz predivan pogled na Dunav,sve to cini da uzivate svim culima.

Hvala korisniku Lidija B
Komentar je napisan: 16. mart 2016. sa mobilne aplikacije

Predivno mesto pored Dunava na Zemunskom keju.Ako zelite dobar provod uz muziku,igru,hranu,pice i opusten izlazak,Reka je idealno mesto.Sa osobjem koji su srdacni,veseli i opusteni....za svaku preporuku...

Hvala korisniku marija p

Putnici koji su gledali informacije o mestu Reka gledali su i

Zemun, Beograd

Reka – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!