Primetili smo da koristite nepodržani pregledač. Veb-sajt TripAdvisor se možda neće prikazivati ispravno.
Podržavamo sledeće pregledače:

“Provod”
4 od 5 kružića Komentar o hotelu Reka

Reka
Kuhinje: evropska, istočnoevropska, centralnoevropska
Pogodno za: poslovni sastanci, porodice sa decom, živopisni pogled, ponuda barova, velike grupe, specijalne prilike, romantični
Opcije za ručavanje: ručak, otvoreno noću, večera, Prihvata American Express, Prihvata Mastercard, Prihvata Visa kartice, dostava na kućnu adresu, besplatan Wi-Fi, kompletan bar, letnja bašta, dostupan parking, rezervacije, mesta za sedenje, služi alkohol, parking na ulici, uslužno osoblje, vino i pivo
56 komentara
25 komentara o restoranima
common_n_restaurant_reviews_1bd8 11 poena za pomoć
“Provod”
4 od 5 kružića Komentar je napisan: 23. decembra 2016. sa mobilne aplikacije

Mesto koje vazi za jedno od najboljih kada je provod uz zivu svirku u pitanju. Ipak po mom misljenju poprilicno je izgubio na kvalitetu u odnosu na pre 10-15 godina. I pored toga jedno od mesta koje vredi posetiti.

Posećeno: septembra 2016.

Prvo srpski
Zemun, Srbija
1 komentar
“Vecera u Reci”
4 od 5 kružića Komentar je napisan: 22. decembra 2016.

Vrlo prijatno vece provedosmo u ovom restoranu. Prijatna atmosfera, odlicna kuhinja i usluga. Posebno mi se svideo izbor "smooth jazz" muzike koja je bila adekvatna ambijentu restorana. Jedino, ako smem primetiti, cekali smo malo duze nego obicno dok je stigla vecera. Inace, moji prijatelji i ja smo bili vrlo zadovoljni i lepo smo se osecali u ocigledno dobroj organizaciji i profesionalnosti. Puno uspeha u daljem radu. Nastavite samo tako. Pozdrav i svako dobro.

• Posećeno: decembra 2016.
Hvala korisniku Aleksej1963
Rovinj, Hrvatska
3 komentara
3 komentara o restoranima
“U "Reku" sa prijateljima”
5 od 5 kružića Komentar je napisan: 6. jula 2016.

Ukoliko se skupi drustvo zeljno dobrog provoda uz veceru i muziku, onda je REKA pravi izbor. Hrana je sasvim korektna, muzika savrsena (za svakog po nesto), osoblje vedro i nasmejano :)

• Posećeno: maja 2016.
Hvala korisniku Kristina R
5 komentara
3 komentara o restoranima
common_n_restaurant_reviews_1bd8 3 poena za pomoć
“Sjajna atmosfera!”
4 od 5 kružića Komentar je napisan: 14. aprila 2016.

Simpatičan restoran, dobra hrana, veoma ljubazno osoblje i odlična atmosfera ako Vam ne smetaju buka i gužva!

• Posećeno: maja 2015.
Hvala korisniku nina374
Tivat, null, Montenegro
16 komentara
14 komentara o restoranima
common_n_restaurant_reviews_1bd8 2 poena za pomoć
“Fenomenalno mesto !”
5 od 5 kružića Komentar je napisan: 2. aprila 2016.

Mjesto kome se uvijek vraćam,Zemun i nezaobilazna Reka.Jedinstven lokal po svemu,neuobicajen ambijent,neformalna atmosfera uz zvuke muzike i tokom dana,opusteno i izuzetno ljubazno i predusretljivo osoblje.Odlicna hrana i fenomenalna topla pita od jabuka.Uz predivan pogled na Dunav,sve to cini da uzivate svim culima.

• Posećeno: marta 2016.
Hvala korisniku Lidija B

Putnici koji su gledali informacije o mestu Reka gledali su i

Reka – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!