“Ok”
Komentar o hotelu Reka

Reka
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 25. januar 2017.

Pročitao sam dosta dobrih komentara na tripadvisor-u pa sam odlučio da probam i ja.
Generalno je 4.Malo sporiji servis kako kuhinje tako i konobara.Fin restorančić

Hvala korisniku Uros P

Komentar je napisan: 23. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Mesto koje vazi za jedno od najboljih kada je provod uz zivu svirku u pitanju. Ipak po mom misljenju poprilicno je izgubio na kvalitetu u odnosu na pre 10-15 godina. I pored toga jedno od mesta koje vredi posetiti.

Hvala korisniku petaruskokovic
Komentar je napisan: 22. decembar 2016.

Vrlo prijatno vece provedosmo u ovom restoranu. Prijatna atmosfera, odlicna kuhinja i usluga. Posebno mi se svideo izbor "smooth jazz" muzike koja je bila adekvatna ambijentu restorana. Jedino, ako smem primetiti, cekali smo malo duze nego obicno dok je stigla vecera. Inace, moji prijatelji i ja smo bili vrlo zadovoljni i lepo smo se osecali u ocigledno dobroj organizaciji i profesionalnosti. Puno uspeha u daljem radu. Nastavite samo tako. Pozdrav i svako dobro.

Hvala korisniku Aleksej1963
Komentar je napisan: 6. jul 2016.

Ukoliko se skupi drustvo zeljno dobrog provoda uz veceru i muziku, onda je REKA pravi izbor. Hrana je sasvim korektna, muzika savrsena (za svakog po nesto), osoblje vedro i nasmejano :)

Hvala korisniku Kristina R
Komentar je napisan: 14. april 2016.

Simpatičan restoran, dobra hrana, veoma ljubazno osoblje i odlična atmosfera ako Vam ne smetaju buka i gužva!

Hvala korisniku nina374

Putnici koji su gledali informacije o mestu Reka gledali su i

Reka – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!