“Precenjeno”

Reka
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 16. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Nit' je restoran, nit' je kafana, nit' je klub. Petkom uveče(možda i ostalim danima, ne znam) imaju živu svirku. Za to naplaćuju 350 muzičkih dinara po osobi, što je čista pljačka! Uprkos tome, muzičari prave česte pauze pa iako ste platili tih 350rsd , taman kad krenete da se provodite, oni će napraviti pola sata pauze. Kada se atmosfera malo zagreje svi ustanu da igraju i da se vesele. U takvoj atmosferi baš i ne možete na miru da obedujete. S druge strane, ako probate samo da uživate u piću i muzici, nećete moći jer će vas neljubazna konobarica podjednako neljubazno zamoliti da morate da poručite nešto, iako vam pri rezervaciji stola to niko neće posebno naglasiti. Stekao sam utisak da žele da budu i jedno i drugo, da istovremeno žele i ljude koji će da igraju na stolovima i ljude koji će pored njih da jedu ćevapčiće i šopsku salatu.
Sama kuhinja je čini mi se korektna, enterijer simpatičan, osoblje najblaže rečeno neprofesionalno i neljubazno.

3  Hvala korisniku darkoresnik
Napišite komentar

Komentar je napisan: 5. maj 2017.

Restoran zaista poseduje prijatnu i lepu atmosferu. Hrana je odlicnog ukusa. Preporuka za lososa. Takodje, pored hrane ima zaista dobar izbor vina tako da sve preporuke za ovaj restoran.

Hvala korisniku Filip A
Komentar je napisan: 1. maj 2017.

Restoran ima sjajnu atmosferu,odličnu muziku,odličnu hranu ,ima nešto što ga izdvaja od sličnih mesta.Za svaku preporuku.

2  Hvala korisniku natasa j
Komentar je napisan: 25. januar 2017.

Pročitao sam dosta dobrih komentara na tripadvisor-u pa sam odlučio da probam i ja.
Generalno je 4.Malo sporiji servis kako kuhinje tako i konobara.Fin restorančić

Hvala korisniku Uros P
Komentar je napisan: 23. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Mesto koje vazi za jedno od najboljih kada je provod uz zivu svirku u pitanju. Ipak po mom misljenju poprilicno je izgubio na kvalitetu u odnosu na pre 10-15 godina. I pored toga jedno od mesta koje vredi posetiti.

Hvala korisniku petaruskokovic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Reka gledali su i

Zemun, Beograd

Reka – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!