“Predivna oaza”
Komentar o hotelu Reka

Reka
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 22. januar 2018.

Mesto sa dusom i sarmom, predivno uredjeno, pravo malo umetncko cose. Hrana je vrlo ukusna, osoblje ljubazno i sve je na vrhunskom nivou.
Jedno od onih mesta gde ih zamolite da vam neprestano toce vino uz osmehe i carobne ukuse, gde sve drugo prestaje da postoji i ni na sta drugo ne mozete da mislite osim na uzivanje i opustanje.

Zahvalna sam da ovakvo mesto postoji! Sve pohvale osoblju, a i muzici!

1  Hvala korisniku Tamara-Petrichor

Komentar je napisan: 22. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Odlična i raznovrsna hrana, fenomenalna muzika.Mala zamerka na veći broj gostiju i stolova, (nije bilo mesta za ples), a zbog toga je i usluga bila malo sporija. Lep restoran sa kvalitetnom hranom. Dobro mesto za provod uz odličnu muziku.

Hvala korisniku Companion675876
Komentar je napisan: 10. januar 2018.

U Reci sam bila više puta, uglavnom na nekim proslavama, i uvek sam se odlično provela. Hrana je ukusna, osoblje ljubazno, muzika sjajna. Jedina mana je manjak prostora, ali to je zanemarljivo u odnosu na sve ostalo.

1  Hvala korisniku 1jasmina64
Komentar je napisan: 4. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Prijatna atmosfera, mirno, za one koji traže jednostavnost, pogled na Dunav...ima svoj specifičan nenametljiv šarm. Osećam se kao kod kuće

Hvala korisniku BranislavJ49
Komentar je napisan: 1. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Ima šarm,atmosferu,hedonizam.Uvek ću tu voditi goste.Dobra muzika,divan pogled,razlikuje se od ostalih mesta,Skadarlija u malom.

Hvala korisniku sabajudin

Putnici koji su gledali informacije o mestu Reka gledali su i

Reka – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!