“Propadanje”

Reka
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 28. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Proslavljali smo rodjendan. Naplatili su secenje torte 60 dinara po parcetu. Sve vam je jasni, dalje nista ne bih komentarisala.

Datum posete: mart 2018.
2  Hvala korisniku elena d

Komentar je napisan: 10. februar 2018.

Nekadasnji restoran je verovatno na laganom izdisaju .... Ventilacija jako losa , i dalje morate da se istusirate kada dodjete kuci ,zbog svraba od cudne mesavine zaprzenog ulja i dima u malom prostoru . Hrana ispod nivoa , usluga tu i tamo , ocigledno amatersko " Burazesko " vodjenje kafane , naplacuju vise nego sto treba , pa se kada otkrijete izvinjavaju u nedogled .....Muzika i narodnjaci... Sve u svemu ispod ozbiljnog nivoa ...Hvala , ipak u BG ima puno ozbiljnijih ,pa moze da se bira ..

Datum posete: februar 2018.
1  Hvala korisniku simonsentenberg
Komentar je napisan: 22. januar 2018.

Mesto sa dusom i sarmom, predivno uredjeno, pravo malo umetncko cose. Hrana je vrlo ukusna, osoblje ljubazno i sve je na vrhunskom nivou.
Jedno od onih mesta gde ih zamolite da vam neprestano toce vino uz osmehe i carobne ukuse, gde sve drugo prestaje da postoji i ni na sta drugo ne mozete da mislite osim na uzivanje i opustanje.

Zahvalna sam da ovakvo mesto postoji! Sve pohvale osoblju, a i muzici!

Datum posete: novembar 2017.
1  Hvala korisniku Tamara-Petrichor
Komentar je napisan: 22. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Odlična i raznovrsna hrana, fenomenalna muzika.Mala zamerka na veći broj gostiju i stolova, (nije bilo mesta za ples), a zbog toga je i usluga bila malo sporija. Lep restoran sa kvalitetnom hranom. Dobro mesto za provod uz odličnu muziku.

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku Companion675876
Komentar je napisan: 10. januar 2018.

U Reci sam bila više puta, uglavnom na nekim proslavama, i uvek sam se odlično provela. Hrana je ukusna, osoblje ljubazno, muzika sjajna. Jedina mana je manjak prostora, ali to je zanemarljivo u odnosu na sve ostalo.

Datum posete: jun 2017.
1  Hvala korisniku 1jasmina64

Putnici koji su gledali informacije o mestu Reka gledali su i

Reka – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!