“Organizacija venčanja”

Reka
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 10. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Pa i nemam neko posebno mišljenje. Ranije sam bila i hrana je ok. Sada kad treba da organizujem svoje venčanje, gospođa koja je zadužena za to me je malte ne izbacila iz restorana. Prvo može pa ne može,hoće pa neće. Svadbenu tortu se ne isplati da prave po njenim rečima jer koristi se njen escajg, i mnogo vremena oduzima konobarima da podele i usluže bez obzira što parče košta 60din. Sve u sveme, totalno razočaravajuće.

Hvala korisniku EmilijaZ17

Komentar je napisan: 28. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Proslavljali smo rodjendan. Naplatili su secenje torte 60 dinara po parcetu. Sve vam je jasni, dalje nista ne bih komentarisala.

2  Hvala korisniku elena d
Komentar je napisan: 10. februar 2018.

Nekadasnji restoran je verovatno na laganom izdisaju .... Ventilacija jako losa , i dalje morate da se istusirate kada dodjete kuci ,zbog svraba od cudne mesavine zaprzenog ulja i dima u malom prostoru . Hrana ispod nivoa , usluga tu i tamo , ocigledno amatersko " Burazesko " vodjenje kafane , naplacuju vise nego sto treba , pa se kada otkrijete izvinjavaju u nedogled .....Muzika i narodnjaci... Sve u svemu ispod ozbiljnog nivoa ...Hvala , ipak u BG ima puno ozbiljnijih ,pa moze da se bira ..

1  Hvala korisniku simonsentenberg
Komentar je napisan: 22. januar 2018.

Mesto sa dusom i sarmom, predivno uredjeno, pravo malo umetncko cose. Hrana je vrlo ukusna, osoblje ljubazno i sve je na vrhunskom nivou.
Jedno od onih mesta gde ih zamolite da vam neprestano toce vino uz osmehe i carobne ukuse, gde sve drugo prestaje da postoji i ni na sta drugo ne mozete da mislite osim na uzivanje i opustanje.

Zahvalna sam da ovakvo mesto postoji! Sve pohvale osoblju, a i muzici!

1  Hvala korisniku Tamara-Petrichor
Komentar je napisan: 22. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Odlična i raznovrsna hrana, fenomenalna muzika.Mala zamerka na veći broj gostiju i stolova, (nije bilo mesta za ples), a zbog toga je i usluga bila malo sporija. Lep restoran sa kvalitetnom hranom. Dobro mesto za provod uz odličnu muziku.

Hvala korisniku Companion675876

Putnici koji su gledali informacije o mestu Reka gledali su i

Reka – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!