“Boemski hedonizam”

Reka
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Komentar je napisan: 27. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran Reka na Gardosu pruza vrhunski dozivljaj kafanskog izlaska u najpozitivnojem smislu reci.
Spoj priobalnog ambijenta i vode, pogled, ambijent enterijera, divna atmosfera i iznad svega muzicki i gastro dozivljaj.
Sjajan izbor hrane i lokalni recni delikatesi u cesto freneticnoj atmosferi koju gosti sa muzikom spontano inseciniraju.Pesma, igra, razliciti melos...a hrana ?!! Praznik za znalce.
Potrebna je rezervacija i NE TREBA PROPISTITI OVAJ RESTORAN.Pamti se.

Hvala korisniku Seaside116291

Komentar je napisan: 10. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Pa i nemam neko posebno mišljenje. Ranije sam bila i hrana je ok. Sada kad treba da organizujem svoje venčanje, gospođa koja je zadužena za to me je malte ne izbacila iz restorana. Prvo može pa ne može,hoće pa neće. Svadbenu tortu se ne isplati da prave po njenim rečima jer koristi se njen escajg, i mnogo vremena oduzima konobarima da podele i usluže bez obzira što parče košta 60din. Sve u sveme, totalno razočaravajuće.

Hvala korisniku EmilijaZ17
Komentar je napisan: 28. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Proslavljali smo rodjendan. Naplatili su secenje torte 60 dinara po parcetu. Sve vam je jasni, dalje nista ne bih komentarisala.

2  Hvala korisniku elena d
Komentar je napisan: 10. februar 2018.

Nekadasnji restoran je verovatno na laganom izdisaju .... Ventilacija jako losa , i dalje morate da se istusirate kada dodjete kuci ,zbog svraba od cudne mesavine zaprzenog ulja i dima u malom prostoru . Hrana ispod nivoa , usluga tu i tamo , ocigledno amatersko " Burazesko " vodjenje kafane , naplacuju vise nego sto treba , pa se kada otkrijete izvinjavaju u nedogled .....Muzika i narodnjaci... Sve u svemu ispod ozbiljnog nivoa ...Hvala , ipak u BG ima puno ozbiljnijih ,pa moze da se bira ..

1  Hvala korisniku simonsentenberg
Komentar je napisan: 22. januar 2018.

Mesto sa dusom i sarmom, predivno uredjeno, pravo malo umetncko cose. Hrana je vrlo ukusna, osoblje ljubazno i sve je na vrhunskom nivou.
Jedno od onih mesta gde ih zamolite da vam neprestano toce vino uz osmehe i carobne ukuse, gde sve drugo prestaje da postoji i ni na sta drugo ne mozete da mislite osim na uzivanje i opustanje.

Zahvalna sam da ovakvo mesto postoji! Sve pohvale osoblju, a i muzici!

Hvala korisniku Tamara-Petrichor

Putnici koji su gledali informacije o mestu Reka gledali su i

Zemun, Beograd

Reka – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!