“Propusti u detaljima”

Reka
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Komentar je napisan: 26. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

U Reci nisam bio najmanje 15 godina pa me zanimalo kako sada izgleda. Dopada mi se atmosfera, pored je prostran parking i konobari su korektni prema nekome koga vide prvi put. Od hrane nismo probali mnogo ali riblja corba je zaista odlicna. Ostalo onako, nista epohalno. Imao sam utisak da je iznos na racunu malo naduvan imajuci u vidu sta smo sve narucili i letimicnog bacanja pogleda na cene u jelovniku. Sada kad vidim da ovde ima dosta komenatatora koji se zale na cene i preciznost racunanja, sve ima smisla. Dakle, Reka je skup restoran sa prosecnom hranom i dobrom atmosferom.

1  Hvala korisniku 217draganc

Komentar je napisan: 4. oktobar 2019.

Restoran Reka sam posjetio u sklopu grupne posjete Beogradu i oduševljen sam bio posebno glazbom uživo i atmosferom u restoranu. Hrana je bila ukusna a posluga odlična. Konobar s izrazitim smislom za humor me ugodno iznenadio. Jedini nedostatci se odnose na veličinu samog restorana (bio je krcat ljudima iako je večera bila četvrtkom) i veličinu sanitarnog čvora. Sve ostalo na vrhunskoj razini. Apsolutno za preporučiti.

1  Hvala korisniku Departure48116436257
Komentar je napisan: 13. jul 2019.

Hrana podgrejani otpad, komoditet kao u busu GSP-a, usluga kao u Crnoj Gori. Ne znam odakle tolika pomama za ovom šupom? Toplo preporučujem bežite što dalje od ove šupe da ne dobijete neku boleštinu.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku Pera12345
Komentar je napisan: 29. jun 2019.

Ovo je bilo divno mesto dok su držali kvalitet usluge. Ja sam imala užasno neprijatnu situaciju. Izvela sam drugarice da ih častim za diplomiranje. Zatražila sam da platim karticom, na šta mi je konobarica rekla "Je l mozete platiti pola karticom, pola kešom? Evo recimo 4000 karticom a 5000 kešom. Svi plaćaju karticom, pa da ostane i nama neki dinar, znate"
Kao prvo, ovo se ne radi nikad u ugostiteljskim objektima. Kao drugo dovedena sam u neprijatnu situaciju.
Kada sam rekla da mi to ne odgovara,konobarica je bila blago rečeno besna i neprijatna. Na kraju nam nije rekla ni doviđenja. Za cene koji oni drže, usluga mora ostati vrhunska. Takođe, muzički dinar se naplaćuje 350 dinara po osobi! Muzika je bila ispod proseka.
To takođe nije baš praksa u ostalim restoranima. Razočarana sam tretmanom, mada sam bila redovan gost. Sitnice čine ugostiteljstvo. Rakija 400 dinara? Ne. Nema potrebe. Ima mnogo lepih restorana sa ljubaznim osobljem gde ćete se lepo osećati.

4  Hvala korisniku Ninkana
Komentar je napisan: 22. april 2019.

Postoje mesta u Beogradu koja su dospela na vrh svih prestižnih trendseter lista Evrope, postoji glamur kojim se Beli grad predstavlja Evropi, postoji prebogata istorija o kojoj znalci pričaju. Postoji i Reka. Mesto koje će ostati samo tvoje dok noge idu a duša priča, bez pretenzija da te zaseni blještavilom, već da te osmehom dočeka i isprati. Da te muzikom gane, ljubaznošću nadahne Mesto gde ćeš zbaciti stege svakodnevice i zaboraviti na protokol. Mesto gde ćeš uvek naši sebe i drage ljude. Mesto gde se utapa tuga i proslavlja sreća. Da, o tome ćete pričati uz čašu dobrog vina svojim prijateljima jednog dana. Sasvim sigurno

Datum posete: april 2019.
1  Hvala korisniku Duke B

Putnici koji su gledali informacije o mestu Reka gledali su i

Reka – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!