“Neljubaznost menadžmenta”

Imate li fotografiju?
Dodajte je.
KFC
Rangiran na 1.475. mestu od 1.793 Restorani u Beogradu
Komentar je napisan: 13. decembar 2020.

Redovni sam kupac proizvoda KFC restorana, ali od juče sam odlučio da im nikad više ne kročim. Pošto su na snazi mere protiv epidemije, otišao sam do restorana KFC u Jurija Gagarina u Beogradu. To je drive in, ali sam krenuo peške, jer živim na 50 metara odatle. Osoblje restorana je odbilo da me usluži na šalteru na kome predaju porudžbine vozačima, grubo mi "objasnivši" da imaju zabranu da uslužuju pešake, pa da sednem u kola i dođem tako. Koja je to logika? Nisam planirao da ulazim unutra, već da samo preuzmem hranu i odem kući. Isto kao što bih uradio i da sam došao kolima. U svakom slučaju, mene više videti neće. Ocena 1 zbog neljubaznosti i kriminalnog odnosa prema mušterijama.

Datum posete: decembar 2020.
Hvala korisniku vukf
Komentar je napisan: 9. avgust 2018.

Ljubazno osoblje...cisto ali hrana izlazi suvise sporo i dosta se ceka...obozavam kfc ali nekada nemam vremena sa malom decom da cekam 20-30 minuta za porudjbinu

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku BiljanaB196

Putnici koji su gledali informacije o mestu KFC gledali su i

KFC – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!