Aqua park Holivudland Surcin

Ovde nisu čuli za Covid - 19 sta to bese!? Lezaljke nabijene jedna do druge Sreca sto nije bilo... pročitajte više

Komentar je napisan: 14. avgust 2020.
Bgvlada
Ne radi nijedan tobogan!

OlgaN1344

Komentar je napisan: 23. jul 2020.

Negativni komentari nas nisu zaustavili i nismo pogrešili! Kompleks je velik sa dosta prostranih bazena sa čistom i toplom vodom.Tu su i uzbudljivi tobogani koji su se jako svideli našoj deci, a i tati. Mi ne spadamo u neke jako zahtevne goste koji traže papir bačen na pod, napuklu pločicu u bazenu, itd. Mi smo išli sa namerom da plivamo, da se opustimo i uživamo i sve smo to i ostvarili. Svlačionice su uredne, tuševi rade, osoblje je jako ljubazno, ležaljki pored bazena ima baš dosta. U restoranu nema neki veliki izbor jela, ali nama to nije smetalo. Sve što smo pojeli (ćevapi na kajmaku, pljeskavica, grilovani pileći file, salata), bilo je ukusno. Nije to neki vrhunski gurmanski doživljaj (uz meso dobijate samo krompir) ali to nismo ni očekivali od restorana pored bazena. A što se tiče cena, boravak u akvaparku (a bili smo u raznim), nikada nije jeftin. Ipak, treba razmisliti koliko košta izgradnja i održavanje takvog kompleksa, tako da su te cene i razumljive. Cim smo uveče seli u kola, deca su pitala: "Kada ćemo opet doći?"

Hvala korisniku JelenaR021
Komentar je napisan: 23. jul 2020.

22.07.2020. Dosli smo u akvapark u 13:00 zbog tobogana. Cena ulaznica 4*700 dinara +1000 dinara za odraslog = 3800 dinara.
U otvorenom akvaparku skoro celo vreme nije radio ni jedan tobogan!!! U centru mini-park za malisani je bio u funkciji i otvoreni bazen. To je to. Posle moje pobune da se otvore tobogani oko 15 sati, rekli su da covek, koji pusta tobogane je NA PAUZI!!!!
Trazila sam sefa - nisam ga nasla, zvala sam na broj 063/310-310 - savetovali su me da odem di kase i dactrazim deo novca nazad. Nisu mi nista vratili.
Proradio je jedan tobodan u 16:20. I zatvorio se u 17:30.
Akvapark nije bezbedan! Ako se nesto desi vama tamo vi necete naci odgovornog!
Od momka u majici "spasilac", koji verovatno poluplivac do "nevidljivog" sefa objekta - niko nista ne zna i salje do drugog.
Nije lose mesto za odmor, ali ako bih planirala da dodjem na otvoreni bazen, bolje bih otisla na Kosutnjak za 200 dinara nego ovde.

Hvala korisniku OlgaN1344
Komentar je napisan: 19. jul 2020.

Pre posete pozvali smo telefonom da se informišemo i radnom vremenu i da li akva-park normalno radi. Rečeno nam je da rade do 3 ujutru i da sve radi normalno. Kada smo stigli, naplaćena nam je puna cena, da bi se ispostavilo da radi samo 1 tobogan (?!) napolju. Ni jedan od velikih tobogana nije radio. Kada smo pitali jednog od spasilaca, neljubazno nas je obavestio da su ionako svi isti (?!). Park se zatvorio u 7 popodne a ne u 3 izjutra. Užas!

2  Hvala korisniku Jet536787
Komentar je napisan: 22. februar 2020.

Mesto je jezivo. U muškim kupaonicama su nekad bila 3 tuša. Sad radi jedan, dok iz drugog vire ogoljene žice a pored trećeg je rupetina od pola metra u zidu iz koje viri staklena vuna. Sve je polomljeno i prljavo. Naplatili su mi ulaz 800 dinara... Voda u bazenu nije providna, vidljivost je oko 2 metra u daljinu koliko je prljava. Dok plivate dlake vam se zaplicu u prste i razvlace. Gužva, buka, smrad. Pretres torbe od strane grmalja na ulazu da slucajno neko ne bi uneo vode ili hranu, neprijatno do kosti. Dodje ti da se okrenes i pobegnes sto dalje od njih. Sve vreme boravka unutra vika i galama su bile nepodnosljive, u velikom bazenu deca se dobacuju loptama i plivaju u svim pravcima po bazenu pa je nemoguce plivati po duzini na miru. Procena je da na dnevnom nivou uzimaju od 5000 do 10000 evra i ne ulazu ništa u odrzavanje. Sad sam video da je neko napisao u avgustu prosle godine za tuseve isto sto i ja, znaci vec 6 meseci u objektu radi jedan tus a dva su opasna po zivot... kad sam na recepciji prijavio stanje tuseva, rekli su nadrndano: “znamo, zvali smo majstora, valjda ce doci” ... i takvo stanje traje najmanje 6 meseci...
Prljavo, odvratno, smrdljivo mesto, pri tom preskupo i sa neprijatnim osobljem.

Bežite što dalje.

Datum aktivnosti: februar 2020.
3  Hvala korisniku Biovideo
Komentar je napisan: 26. avgust 2019.

U pocetku su bili super! Sada su katastrofa! Bio sam za vikend, platio za 4 osobe, od 3 tobogana 1 radi jer covek za "kapsula" tobogan nije tu! Kobra tobogan ima premalo guma za spustanje! Presli smo u unutrasnji deo, Parna soba ne radi i pise na vratima da je u kvaru! I na sve to oni su naplatili punu kartu!!!
Polomljene slavine na tusevima, rupe u zidovima, katastrofalna usluga u nazovimo restoranu gde dobijete hladan pomfrit i vruci sok i to po nelogicno veliki cenama!

Bio sam stalan gost ali ovo je bio poslednji put.

Datum aktivnosti: avgust 2019.
4  Hvala korisniku rdvj90