“„Mandala“ - koncept, a ne biznis”
Komentar o hotelu MANDALA

MANDALA
Komentar je napisan: 3. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Bio sam gost, zajedno sa svojom drugaricom, „Mandala“ restorana i rečima ne bih mogao da opišem sa kakvim utiscima sam napustio restoran. Građevina u kojoj se restoran nalazi, rekao bih, da pripada prošlim epohama, osavremenjena je jedinstvenim dizajnom „Lorka“ dizajnerskog tima.Takođe, restoran je u centru grada, a opet daleko od gradske vreve, tako da možete da uživate u svakom trenutku koji budete proveli u restoranu; u svakom tonu pažljivo odabrane muzike; u svetlosti sveća koje naglašavaju eleganciju prostora. Meni je pažljivo odabran i rekao bih da ima za svakoga po nešto,iako niste vegan, vegeterijanac, poput mene, ne brinite se, nećete ostati gladni, naprotiv. Da, cene su prilagođene budžetu i građana sa prosečnim primanjima, pa bih se složio sa Elenom „da je restoran misija, a ne biznis“. Osoblje je ljubazno, mlada dama koja radi u restoranu, moju drugaricu i mene, je odvela da nam pokaže salon sa nameštajem, iako je zvanično bio zatvoren, i terasu na krovu zgrade, iako je decembar, pa je i terasa bila zatvorena za posetioce.Preporučio bih ovaj restoran i ljudima kojima dolaze prijatelji, poslovni partneri iz inostranstva, kako bi isti poneli i neki drugačji utisak o gastronomskoj ponudi Beograda. Sve pohvale za tim restorana, a za buduće goste, sve preporuke.

Datum posete: decembar 2018.
1  Hvala korisniku Trip15204171444

Komentar je napisan: 6. avgust 2018.

osrednji utisak. zbunjeni konobar, hladna, neprijemciva atmosvera. odbojno, recju. nimalo osecaja dobrodoslice, vec kao da jos nisu poceli da rade, pa ako mogu nesto na bezinu da smisle...

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku Dea B
LorcaOrganicCafe, Manager objekta MANDALA, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. septembar 2018.

Dragi Dea B,
Hvala Vam na komentaru. Uvek očekujemo povratnu informaciju naših gostiju kako bismo bili bolji i kako bismo unapredili jedinstveno Mandala iskustvo. Žao nam je što to ovog puta nije bio slučaj. Svakako, Vaš komentar će biti podeljen sa timom u cilju da naši gosti nose samo lepa iskustva iz našeg doma. Nadamo se da ćemo uskoro imati prilike da Vas ugostimo ponovo i da ćemo popraviti utiske koje nosite.
Srdačni pozdravi,
Mandala tim

Komentar je napisan: 28. mart 2018. sa mobilne aplikacije

U prelepom delu grada, restoran sa zdravom hranom za one koji poste, vegani su ili vegeterijanci. Predivna hrana i usluga. I fini gosti :) za svaku preporuku. Jedan od najlepsih obroka ikada, bez preterivanja.

Datum posete: mart 2018.
Hvala korisniku Jelena D

Draga Jelena D,
Hvala vam na divnim rečima! Uvek je lepo čitati o iskustvima koje napi gosti nose iz Mandale. Trudićemo se da budemo još bolji i ponudimo samo najzdravije opcije za naše sjajne goste!
Lepi pozdravi od celog Mandala tima

Komentar je napisan: 12. oktobar 2017.

Lep ambijent i prijatna muzika u pozadini. Interesantna je hrana, a porcije su adekvatne. Usluga je dobra i preporuka konobara je odlicna.

Datum posete: oktobar 2017.
1  Hvala korisniku maja m

Draga maja m,
Hvala Vam što ste podelili Vaša iskustva sa nama. Veliko nam je zadovoljstvo čitati komentare gostiju i nalaziti načine da budemo još bolji.
Do skorog viđenja,
Mandala team

Komentar je napisan: 5. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu MANDALA gledali su i

MANDALA – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!