Savrseno mesto!

Komentar je napisan: 5. februar 2018.
HelenaR1989
Zemun, Srbija
Odlicno mesto.

Komentar je napisan: 29. januar 2018.
AleksandraBekaI

Komentar je napisan: 5. februar 2018.

Divna atmosfera, prijatan ambijent, odličan izbor piva pogotovu kraft. Najviše mi se dopalo Života - pšenično za koje sam saznala da se jedino tu trenutno prodaje. Vredi posetiti i vratiti se opet. Znam da cu ja sigurno biti tu još dugo.

Datum aktivnosti: januar 2018.
Hvala korisniku HelenaR1989
Komentar je napisan: 29. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Najbolje kraft pivo u Srbiji! Crven Ban je odlično karamelizovano pivo, ko volo sladkast ukus treba da dodje da ga proba!

Datum aktivnosti: januar 2018.
2  Hvala korisniku AleksandraBekaI
Komentar je napisan: 1. decembar 2019.

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Komentar je napisan: 29. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: septembar 2017.