“Preporuka”
Komentar o hotelu Celer Gastro House

Celer Gastro House
Komentar je napisan: 25. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Pocev od ljubaznog i gostoprimljivog osoblja,preko preukusne hrane,ovaj lokal je mesto na koje cu se uvek verno vracati.Za sve zainteresovane bih iskreno preporucio da probaju jela poput Porkete i Punjene piletine sa dimljenim sirom i suvim sljivama...Naravno ovde vam se pruza i mogucnost da uzivate u jednoj od boljih kafa u Beogradu!Cista petica!!!

Hvala korisniku vule86

Komentar je napisan: 25. avgust 2017.

Stvarno nam je bilo zadovoljstvo da budemo gosti u Vasem restoranu. Uvek ljubazni konobari su nam svojim preporukama olaksali izbor hrane,a kuvari opravdali nase poverenje i pripremili preukusne obroke. Od nas cista 5-ica i toplo Vam preporucujemo da probate specijalitete kuce poput Porkete,Ustipka,Burgera homemade i Punjene piletine sa dimljenim sirom i suvim sljivama! :) Pozdrav i prijatno !!

Hvala korisniku IvanD3364
Komentar je napisan: 15. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Prijatno iznenadjen uslugom I raznovrsnom hranom vrhunskog kvaliteta. Mnoge specijalitete nisam probao ali preporučujem porkettu, punjena piletina sa suvim šljivama, razne vrste testa.....

Datum posete: jul 2017.
2  Hvala korisniku bobanbgd
Komentar je napisan: 10. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Od same lokacije ambijenta, do veoma ljubaznog osoblja koje Vas doceka sa sirokim osmehom na licu,do brze usluge, kvalitetne hrane,ne znam cime sam vise zadovoljna !!! :) Sve pohvale i topla preporuka.

Datum posete: jul 2017.
1  Hvala korisniku rezidencija_ciki95
Komentar je napisan: 8. mart 2020.

Datum posete: januar 2020.
Vladan V, Vlasnik objekta Celer Gastro House, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. mart 2020.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Celer Gastro House gledali su i

Celer Gastro House – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!