“Najbolji kolači u gradu”
Komentar o hotelu Voulez-Vous Étage

Voulez-Vous Étage
Opis: Azijski restoran
Opis: Azijski restoran
Komentar je napisan: 25. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Savršenstvo od kolača, za svaku preporuku. Izbor veliki, velike muke koji izabrati. Uživanje i za oči i za nepce.

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku Happiness63630026620
VoulezVousEtage, Menadžer za odnose sa gostima objekta Voulez-Vous Étage, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. januar 2019.

Hvala lepo na divnom komentaru i pohvalama. Drago nam je da ste uživali kod nas. Uvek ste dobrodošli! Srdačan pozdrav, Vaš Étage.

Komentar je napisan: 22. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Prilikom prve posete ovom restoranu sam bila vrlo prijatno iznenađena. Hrana jako ukusna, porcije velike, porudžbina se ne čeka se dugo. Osoblje vrlo ljubazno i spremno da odgovori na sva pitanja. Cene pristupačne i u skladu s uslugom koju dobijate.

Hvala korisniku KatarinaIvk

Poštovana Katarina, hvala lepo na divnom komentaru i pohvalama. Drago nam je da ste uživali kod nas. Uvek ste dobrodošli! Srdačan pozdrav, Vaš Étage.

Komentar je napisan: 24. mart 2018.

Mislim da je ovo trenutno jedan od najboljih restorana kako deo sa srtandarnim menijem tako i novi deo Etage sa fantasticnim japanskim specijalitetima.Cene su pristupacne ,ambijen prelep, usluga na nivou.Preporucujem

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku IvanaJ545
VoulezVousEtage, Menadžer za odnose sa gostima objekta Voulez-Vous Étage, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. maj 2018.

Poštovana Ivana, hvala lepo na divnom komentaru i pohvalama. Drago nam je da ste uživali kod nas. Uvek ste dobrodošli! Srdačan pozdrav, Vaš Étage.

Komentar je napisan: 28. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran je prelepo sredjen i moderan,udoban,konobari i ostalo osoblje je prijatno i profesionalno. Kuvari drze do kvaliteta jela i nadamo se da ce tako ostati. Sto se sushija tice,veoma je dobar ali morala bi postojati jos koja kombinacija i to vise onih standardnih susija,a da nije spicy ili previse kindjuren sa npr.pomorandzom,majonezom itd. Preporuka za restoran: obican California sushi je a must na meniju! Ovo govori neko ko zna puno o sushiju i jeo je najbolji sushi kako u Kaliforniji,tako i u Japanu. Miso supu nismo videli u jelovniku a to je lepo pojesti pre susija.
Restoran ima svoj mini parking i cak i lift,sto je jako pohvalno jer toga nema puno u Bgd a znaci osobama sa invaliditetom. Generalno,vidi se da je u restoran ulozeno puno truda i sa stilom. Unutra nije bilo zagusljivo od dima cigara jer srecom nije puno ljudi pusilo ali bilo bi dobro da se ima i nepusacki deo jer nisu svi obozavaoci dima dok rucavaju. Posto je restoran popularan,dobro je rezervisati mesta telefonom. Mala deca su dobrodosla i lepo prihvacena od strane restorana. Gosti su uglavnom ljudi od 30 godina pa nadalje,a bilo je i mladih od 20 ali ne previse i to je dobra stvar. U svakom slucaju,sve pohvale i doci cemo opet.

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku bgdser
VoulezVousEtage, Menadžer za odnose sa gostima objekta Voulez-Vous Étage, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. februar 2018.

Draga Ivana, hvala lepo na pohvalama i svim sugestijama. Uvek se trudimo da budemo što bolji i da svi gosti budu zadovoljni. Nadamo se da ćete doći opet da uživate u azijskim specijalitetima. Srdačan pozdrav, Vaš Étage.

Komentar je napisan: 26. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Ako ste ljubitelji Azijske kuhinje, Etaz ce zadovoljiti sve vase kriterijume, kako sa hranom tako i sa uslugom.

Svaka preporuka!

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku VladimirL871
VoulezVousEtage, Guest Relations Manager objekta Voulez-Vous Étage, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 1. avgust 2017.

Hvala lepo dragi Vladimire. Drago nam je da ste zadovoljni. Očekujemo Vas ponovo. Srdačan pozdrav, Vaš Étage.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Voulez-Vous Étage gledali su i

Voulez-Vous Étage – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!