“Ресторан од имена и класе”
Komentar o hotelu Voulez-Vous Étage

Voulez-Vous Étage
Opis: Azijski restoran
Opis: Azijski restoran
Komentar je napisan: 17. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Одлично место за романтичан или посебан излазак.
Отмена, али ипак опуштена атмосфера уз врло професионално, услужно и љубазно особље. Једно од оних места где ћете неретко срести и познате личности из београдског миљеа.
Храна је изванредна, она врста кухиње где осетите неки нови укус и кулинарски ужитак.
Препорука за скоро све врсте јела са пилетином, зависно од личног укуса.
Колачи су посебна прича, обавезно оставите места за десерт.
Мислим да нема ништа дијетално нити неукусно на менију.
Обзиром на реноме ресторана, врло су коректне цене.
Хедонистичко искуство, све у свему. Топла препорука.

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku Bulebusko
VoulezVousBelgrade, Menadžer za odnose sa gostima objekta Voulez-Vous Étage, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. jun 2019.

Hvala Vam lepo na divnom komentaru i pohvalama! Drago nam je da ste uživali kod nas. Uvek ste dobrodošli! Srdačan pozdrav, Vaš Étage.

Komentar je napisan: 25. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Savršenstvo od kolača, za svaku preporuku. Izbor veliki, velike muke koji izabrati. Uživanje i za oči i za nepce.

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku Happiness63630026620
VoulezVousEtage, Menadžer za odnose sa gostima objekta Voulez-Vous Étage, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. januar 2019.

Hvala lepo na divnom komentaru i pohvalama. Drago nam je da ste uživali kod nas. Uvek ste dobrodošli! Srdačan pozdrav, Vaš Étage.

Komentar je napisan: 22. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Prilikom prve posete ovom restoranu sam bila vrlo prijatno iznenađena. Hrana jako ukusna, porcije velike, porudžbina se ne čeka se dugo. Osoblje vrlo ljubazno i spremno da odgovori na sva pitanja. Cene pristupačne i u skladu s uslugom koju dobijate.

Hvala korisniku KatarinaIvk

Poštovana Katarina, hvala lepo na divnom komentaru i pohvalama. Drago nam je da ste uživali kod nas. Uvek ste dobrodošli! Srdačan pozdrav, Vaš Étage.

Komentar je napisan: 24. mart 2018.

Mislim da je ovo trenutno jedan od najboljih restorana kako deo sa srtandarnim menijem tako i novi deo Etage sa fantasticnim japanskim specijalitetima.Cene su pristupacne ,ambijen prelep, usluga na nivou.Preporucujem

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku IvanaJ545
VoulezVousEtage, Menadžer za odnose sa gostima objekta Voulez-Vous Étage, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. maj 2018.

Poštovana Ivana, hvala lepo na divnom komentaru i pohvalama. Drago nam je da ste uživali kod nas. Uvek ste dobrodošli! Srdačan pozdrav, Vaš Étage.

Komentar je napisan: 28. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran je prelepo sredjen i moderan,udoban,konobari i ostalo osoblje je prijatno i profesionalno. Kuvari drze do kvaliteta jela i nadamo se da ce tako ostati. Sto se sushija tice,veoma je dobar ali morala bi postojati jos koja kombinacija i to vise onih standardnih susija,a da nije spicy ili previse kindjuren sa npr.pomorandzom,majonezom itd. Preporuka za restoran: obican California sushi je a must na meniju! Ovo govori neko ko zna puno o sushiju i jeo je najbolji sushi kako u Kaliforniji,tako i u Japanu. Miso supu nismo videli u jelovniku a to je lepo pojesti pre susija.
Restoran ima svoj mini parking i cak i lift,sto je jako pohvalno jer toga nema puno u Bgd a znaci osobama sa invaliditetom. Generalno,vidi se da je u restoran ulozeno puno truda i sa stilom. Unutra nije bilo zagusljivo od dima cigara jer srecom nije puno ljudi pusilo ali bilo bi dobro da se ima i nepusacki deo jer nisu svi obozavaoci dima dok rucavaju. Posto je restoran popularan,dobro je rezervisati mesta telefonom. Mala deca su dobrodosla i lepo prihvacena od strane restorana. Gosti su uglavnom ljudi od 30 godina pa nadalje,a bilo je i mladih od 20 ali ne previse i to je dobra stvar. U svakom slucaju,sve pohvale i doci cemo opet.

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku bgdser
VoulezVousEtage, Menadžer za odnose sa gostima objekta Voulez-Vous Étage, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. februar 2018.

Draga Ivana, hvala lepo na pohvalama i svim sugestijama. Uvek se trudimo da budemo što bolji i da svi gosti budu zadovoljni. Nadamo se da ćete doći opet da uživate u azijskim specijalitetima. Srdačan pozdrav, Vaš Étage.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Voulez-Vous Étage gledali su i

Voulez-Vous Étage – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!