“Sjajna lokacija i vrhunski restoran”
Komentar o hotelu Padron

Padron
Komentar je napisan: 29. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Jako prijatan i topao ambijent... Hrana jako ukusna, servis i prijatnost osoblja na vrhunskom nivou... Preporočujem svima da obavezno posete Restoran Padron, meni je svakako posle prve posete postao omiljeno mesto

1  Hvala korisniku gracanac

Komentar je napisan: 23. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Prelijepo mjesto na Vračaru, drugačije totalno i opuštenije od ostalih “fensi” lokala u ovom dijelu Beograda.
Hrana super, osoblje ljubazno!

Hvala korisniku MarkoN357
Komentar je napisan: 8. jun 2020.

Prelep ambijent odlicna hrana i usluga, idealno za druzenje sa prijateljima ali i za poslovne sastanke

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku vladimir g
milicastanojevic10, Public Relations Manager objekta Padron, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 29. jun 2020.

Poštovani,

Hvala Vam na pozitivnoj recenziji. Nadamo se da ćete postati naš stalni gost, ukoliko već niste.

Veliki pozdrav,
Restoran Padron

Komentar je napisan: 28. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Cuo...lepe stvari..hteo da posetim...al kad mesto takvog renomea u beogradskoj ugostiteljskoj prici nema veb sajt u danasnje vreme...ja cu doci svakako da proverim..al dosta ljudi ce odustati.to je moja prva zamerka...i vidimo se uskoro...

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku MilanO222
Komentar je napisan: 5. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

District1 je jedno od omiljenih mesta za večeru, nema greške! Divan ambijent sa živom muzikom vekendom, prelepa terasa u letnjem periodu, preukusna hrana! Posebno bih izdvojila taljatele sa biftekom I uljem od tartufa. Konobari I menadžer vrlo ljubazni i uslužni. Mesto za svaku preporuku!

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku Snezhana R

Putnici koji su gledali informacije o mestu Padron gledali su i

Padron – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!