“Terrible, never more.”
Komentar o hotelu Cafe Lavash

Cafe Lavash
Komentar je napisan: 2. decembar 2019.

Užas, bruka i sramota. Stariji zamenik menadzera ili hostesa, ne znam sta je, bez trunke sramote direktno prilazi mojoj drugarici i meni za šankom i kaže nam da NE MOŽEMO samo vodu da pijemo?!?!?! Da se razumemo plaćenu flašu vode a ne sa česme. Još nastavlja kako je vikend i kako oni moraju od nečega da žive i da mi zauzimamo mesto a pijemo samo vodu.
Nisam kriva što vam je veče propalo i što je nedovoljno gostiju da ostvarite “vikend pazar”.

Gospodo zapitajte se koliko ste pre svega neprijatni, nepristojni, nekulturni! Šta ako je neko bolestan, vozi, lečeni alkoholičar itd..

Pritom neprijatni menadzer zaboravlja da smo prethodnih nekoliko puta imale sto uslovljen večerom (porcije kao za golubove) i konobari uvek fino čašćavani.
Neću vam kročiti u vaš poluprazni lokal!

Hvala korisniku NATASA-POPOVIC

Komentar je napisan: 10. april 2019.

Odlicna muzika,brza usluga i ljubazno osoblje,Pogled divan,obicno nema guzve,pogotovo tokom radnog dana.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku Anamarija M
Komentar je napisan: 4. april 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran za dobar provod Odlična hrana odlična atmosfera no nakon posete i dobrog provoda ostaje gorak ukus !! Obavezno račun proveravate jer ako plaćate karticom može Vam se desiti da Vam bez vašeg znanja konobar uzme napojnicu koju možda i niste planirali da ostavite i da Vam tom prilikom on sam proceni koliko je zaslužio da dobije ( 10% ili vise % od ukupnog računa????) Napojnica u Srbiji nije obavezna i odluka je na gostu da li će istu ostaviti ili ne stoga budite oprezni da se ne bi kao mi iznenadili !!!!

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku Stasa311
Komentar je napisan: 9. februar 2019.

Lavash ima tako dobru muziku i odlicnu hranu. Ambijent je jako interesantan, osoblje ljubazno, a provod fenomenalan.

Datum posete: februar 2019.
1  Hvala korisniku MarinaDelibasic
Komentar je napisan: 16. januar 2019.

Kada smo ušli (nas osmoro) upitao sam se zašto je više konobara nego gostiju? Odgovor je dao moj šurak - ovde ljudi dođu samo jednom.
Skupocen enterijer i mora se priznati prijatan ambijent u "industial design" stilu, sa sve bradatim i tetoviranim kelnerima (trendy), ubrzo je pokvario utisak servirane hrane.
Zaista ništa posebno, sa osvrtom na hačapuri (gruzijsko nacionalno jelo) ispod svakog kriterijuma. Poručili smo i jagnjeću kolenicu na persijski način. Iako je meso bilo mekano utisak je da kuvar po svaku cenu morao da napravi nešto neobično.
Uz ove utiske idu i previsoke cene.
Kao gost mnogih vrhunskih restorana od Sibira do Pariza bez razmišljanja bih restoran Lavash okarakterisao kao folirantsko mesto.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku Didasmuk

Putnici koji su gledali informacije o mestu Cafe Lavash gledali su i

Cafe Lavash – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!