Sve pohvale

Super je sve, svi su prijatni i dobri Sve preporuke 😊 masirao me je Pedja i jako sam zadovoljna... pročitajte više

35ljiljanan
Odlicno

Poštovani, bio sam na masaži kod vaše terapeutkinje Sanje i veoma sam zadovoljan. Na gratis mi je... pročitajte više

Urke77

Komentar je napisan: 30. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: avgust 2018.
Mile M, Owner objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. septembar 2018.

Komentar je napisan: 24. avgust 2018.

Datum aktivnosti: septembar 2017.
Mile M, Owner objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. avgust 2018.

Komentar je napisan: 10. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 8. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: avgust 2018.
Mile M, Manager objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. avgust 2018.

Komentar je napisan: 24. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: jul 2018.