Excellence Massage Belgrad
Svaka preporuka za ovaj salon

Jako prijatan ambijent, sve pohvale za terapeute. Svakom bih preporučio energetsku masažu... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
mijatm
Jako lepo iskustvo

Atmosferu ne znam kojim rečima dovoljno da nahvalim. Zaposleni su mnogo prijatni, vedri... pročitajte više

dunjamarmelada

Komentar je napisan: 23. novembar 2019.

Odusevljena!Najbolja masaza na kojoj sam bila! Profesionalni,ljubazni,jos uvek pod utiskom. Preporucujem!

Hvala korisniku JelenaDjordjevic92
118milem, Vlasnik objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. novembar 2019.

Draga Jelena, zahvalni smo na Vašoj preporuci i podršci, do skorog viđenja, pozdrav iz Ekselencije Masaže Beograd!

Komentar je napisan: 21. novembar 2019.

Najbolja masaža koju sam imao u životu. Osoblje vrlo profesionalno i posveceno, a atmosfera opustena. Sve preporuke!

Hvala korisniku Saletrip
118milem, Owner objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 22. novembar 2019.

Hvala vam što ste nas posetili i što delite svoje utiske, nadamo se da cete doci ponovo. Srdačan pozdrav iz Ekselencija Masaže Beograd

Komentar je napisan: 13. novembar 2019.

Veoma profesionalno. Odlicno osoblje i usluga preporucio bi svima!!! Planiram ponovo da ih posetim!!!

Datum aktivnosti: oktobar 2019.
Hvala korisniku Markocira
118milem, Vlasnik objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. novembar 2019.

Dragi gospodine, kratki ste i jasni, biću i ja, dobro nam došli i UZDRAVLJE! Mile Mitrović

Komentar je napisan: 13. novembar 2019.

Istina je da se danas mnogi predstavljaju kao maseri, i da je u moru onih koji nude masaze u svojim stanovima, tesko doci do kvalitetne ponude, ali onog momenta kad sam otvorila stranicu Excellence Massage znala sam da je to pravi izbor. Sve sto pise na sajtu nasli smo tamo. Prijatnu atmosferu, ljubazno osoblje, vrhunsku uslugu, i sto je najbitnije, ono zbog cega smo o dosli, profesionalnu masazu! Zaista sve pohvale za njih. Nemojte gubiti vreme trazeci druge, blize, jeftinije, jer ono sto cete ovde naci bice vredno i vaseg vremena i vaseg novca. Racunajte i da cete se zadrzati malo duze od predvidjenog vremena za masazu, jer osoblje ima obicaj da pokloni jos koji minut masaze :)
Uzivajte.

Hvala korisniku JelenaJos
118milem, Generalni direktor objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. novembar 2019.

Poštovana, Vaš tekst moramo kopirati kao našu reklamu, oduševljeni smo... Kako kaže naš NAROD"KSKO ZRAČIŠ TAKO I PRIVLAČIŠ"... Nakon jednog veoma napornog dana ovo je bilo pravo osveženje i satisfakcija... Sa poštovanjem i do sledećeg viđenja pozdrav iz Excellence massage Belgrade

Komentar je napisan: 8. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Bila sam danas na masazi, bilo je fantasticno, ambijent je savrsen. Osoblje veoma prijatno. Sve preporuke.

Hvala korisniku rakicka
118milem, Vlasnik objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. novembar 2019.

Poštovana, drago nam je da ste zadovoljni našom uslugom i da smo zadobili vaše poverenje... Lep dan Vam želimo!