Excellence Massage Belgrad
Jako lepo iskustvo

Atmosferu ne znam kojim rečima dovoljno da nahvalim. Zaposleni su mnogo prijatni, vedri... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
dunjamarmelada
Sve pohvale

Bila sam na masaži danas, ambijent lep i prijatan, a maseri profesionalni i ljubazni, sve pohvale... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
Jelena2106

2025 od 280 komentara
Komentar je napisan: 16. februar 2020.

Suprug i ja smo bili na masazi uzeli smo rezervaciju X, usluga na nivou, masaza fenomenalna, pozdrav za ceo tim vidimo se opet

Hvala korisniku dacika2812
118milem, Vlasnik objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. februar 2020.

Poštovana, drago nam je da ste zadovoljni... Posetite nas kada ste god umorni, za vreme praznika zbog gužvi nije moguće posvetiti vam se 100 %, očekujemo Vas,pozdrav od tima masera Excellence massage Belgrade!

Komentar je napisan: 14. februar 2020.

Prava profesionalna terapeutska masaza. Predivno osoblje, nasmejani, ljubazni mladi ljudi. Za svaku preporuku. Vidimo se svakako ponovo

Hvala korisniku Sajuri2006
118milem, Vlasnik objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. februar 2020.

Hvala Vašoj Ekselenciji na nesebičnoj podršci... Pozdrav od tima masera Excellence massage Belgrade!

Komentar je napisan: 9. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Najbolji salon u regionu ,
vrhunski maseri sa mnogobrojnim i kvalitetnim masazama dovesce vas do pravog uzivanja
A tu su i vauceri ukoliko zelite vasu omiljenu osobu da iznenadite ovim predivnim masazama
Posetite ih kao i ja bicete prezadovoljni
Vidimo se uskoro

Hvala korisniku kremanac25
118milem, Owner objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. februar 2020.

Hvala vam na komentaru i sto ste podelili vase utiske, nadamo se vašoj skoroj poseti. Pozdrav iz Ekselencija Masaze Beograd

Komentar je napisan: 5. februar 2020.

Radim u ovoj struci,provociran reklamama koje stalno izlaze na drusrvenim mrezama dosao sam da proverim kvalitet...Ovo je vec cetvrti put da sam na masazi i istezanju, zelja mi je da moram priznati sebi i drugima da mi je zao sto nisam deo ovog tima...Sam docek, kompletna usluga,ambijent,mnogo stranaca koje sam susreo pri dolasku i odlasku vise puta, mogu konstntovati da vam nema ravne...SKIDAM KAPU,MOJE POSTOVANJE!

Hvala korisniku Djordje998
118milem, Vlasnik objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 5. februar 2020.

Poštovani, Vaš komentar nam prija... Drago nam je da možemo pružiti kvalitetan servis masažom... Radujemo se Vašoj ponovnoj poseti... Pozdrav od tima Ekselencije masaže Beograd - Excellence massage Belgrade!

Komentar je napisan: 4. februar 2020.

Sve pohvale za ceo tim, dosla sam sa drustvom nas 10 iz Jagodine, svi smo se masirali, usluga je fenomenalna kao i ambijent jedina mala zamerka je sto smo malo cekali, ali poseticemo vas svakako ponovo, pozdrav

Hvala korisniku agatijav

Poštovana, drago nam je da smo ostavili takav utisak, kašnjenja se dešavaju jer se nekada izgubi u vremenu pri izboru, pripremi, u prethodnom krugu je bilo kašnjenja a grupe su velike, ograničeni smo kapacitetom, svakako osmeh i zadovoljstvo nisu izostali... Pozdrav od tima masera Excellence massage Belgrade! Radujemo se Vašem ponovnom dolasku...