Excellence Massage Belgrad
Jako lepo iskustvo

Atmosferu ne znam kojim rečima dovoljno da nahvalim. Zaposleni su mnogo prijatni, vedri... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
dunjamarmelada
Sve pohvale

Bila sam na masaži danas, ambijent lep i prijatan, a maseri profesionalni i ljubazni, sve pohvale... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
Jelena2106

Komentar je napisan: 28. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Odlican ambijent i savrsena masaza posle naporne smene. Sve pohvale za terapeutkinju Zoranu, odlicna masaza

Hvala korisniku Nikolin352
118milem, Owner objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 29. mart 2020.

Hvala vam sto ste bili nas klijent i sto delite svoje utiske, nadamo se da cete doci ponovo. Pozdrav od celog tima Ekselencija masaze Beograd

Komentar je napisan: 15. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Svetski nivo u Beogradu!Divan ambijent,prijatno i strucno osoblje koje izvrsno radi svoj posao...Sve preporuke za fizicki i duhovni preporod!

Datum aktivnosti: februar 2020.
Hvala korisniku goca73
118milem, Owner objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. mart 2020.

Hvala vam što ste nas posetili i što delite svoje utiske, nadamo se da cete doci ponovo. Srdačan pozdrav iz Ekselencija Masaže Beograd

Komentar je napisan: 15. mart 2020. sa mobilne aplikacije

pristupacne cene, divno iskustvo, jako ljubazno i profesionalno osoblje posetila sam vas proslog meseca i prezadovoljna sam uslugom, preporucujem svima i sigurno cu ponovo doci

Datum aktivnosti: februar 2020.
Hvala korisniku tijanass

Draga Tijana, zahvalni smo na Vašoj preporuci i podršci, do skorog viđenja, pozdrav iz Ekselencije Masaže Beograd!

Komentar je napisan: 11. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Meni najbolja masaža ikad.
Peđa je odradio majstorski i zaslužio svaku pohvalu.
Ugodna atmosfera i jako prijatni ljudi.
Sve u svemu, čista desetka
Marko

Hvala korisniku Marko M
118milem, Vlasnik objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. mart 2020.

Poštovani Marko, VAŠA podrška ovako lepim rečima nam mnogo znači... Drago nam je da ste uživali, nadamo se Vašoj ponovnoj poseti... Pozdrav od tima masera Excellence massage Belgrade!

Komentar je napisan: 6. mart 2020.

Prvi put sam bio u Ekselencija masazi, Konkretno, radjena je masaza ledja. ZAadovoljan sam higijenom I profesionalnim pristupom. Svaka preporuka da posetite ovo mesto.

Hvala korisniku Bgdhp
118milem, Vlasnik objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. mart 2020.

Poštovani, zahvalni smo Vam na konkretnom komentaru i preporuci... Nadamo se Vašoj ponovnoj poseti, nadamo se opravdati vaše poverenje.. Pozdrav od tima masera Excellence massage Belgrade!