Excellence Massage Belgrad
Sve pohvale za masazu!

Najvise mi se dopala Sanja i njene nezne ruke! Vrlo sam zadovoljan sa tretmanom i uslugom koje... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 4 dana
Tufnica1312
Predivna masaza u Excellence Masage Beograd

Ambijent ovog salona za masazu je predivan a toj lepoti jos vise doprinose maseri-maserke koje rade... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 5 dana
MissZitaGrey

Komentar je napisan: 23. jul 2020.

Jako prijatan ambijent, sve pohvale za terapeute. Svakom bih preporučio energetsku masažu. Specijalni pozdrav za gazdu Mileta.

Hvala korisniku mijatm
118milem, Vlasnik objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. jul 2020.

Hvala vam pre svega na poseti, ukazanom nam poverenju i časti... Drago nam je da ste zadovoljni, to nam daje podstrek da nastavimo dalje, naravno, i u slučaju kritike poradimo na poboljšanju usluge... Pozdrav i Vama, pre svega od svih u timu Ekselencije masaže Beograd - Excellence massage Belgrade, i naravno od vlasnika Mitrovića lično! Radujemo se Vašoj ponovnoj poseti! Lep dan i naredne vam želimo!

Komentar je napisan: 5. jul 2020.

Atmosferu ne znam kojim rečima dovoljno da nahvalim. Zaposleni su mnogo prijatni, vedri, profesionalni i normalni ljudi. Najpotpunije iskustvo masaže što sam imala do sad.
Enterijer je jako dobar i zgrada je lepa stara gradnja. Izgleda da je ovde bio atelje slikara Uroša Predića, što je meni baš zanimljivo. A objekat je projektovao, ako sam dobro pogledala, arhitekta Nikola Nesotrović, koji je radio i Narodni muzej u Beogradu i još neka zdanja. Baš lep deo beogradske istorije.

Hvala korisniku dunjamarmelada
118milem, Vlasnik objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 8. jul 2020.

Poštovana, oprostite što kasnimo sa odgovorom, nemamo objašnjenje za ovakav promašaj... Hvala Vam što koristite usluge Ekselencije masaže Beograd, očekujemo Vas opet... Pozdrav od tima masera Excellence massage Belgrade, Svetogorska 27, Stari grad, centar Beograda!

Komentar je napisan: 4. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Bila sam na masaži danas, ambijent lep i prijatan, a maseri profesionalni i ljubazni, sve pohvale za ceo tim!!

Datum aktivnosti: jun 2020.
Hvala korisniku Jelena2106

Poštovana, drago nam je i zahvalni smo Vam na ukazanom nam poverenju, radujemo se Vašoj ponovnoj poseti! Pozdrav od tima maserki i masera Ekselencije masaže Beograd - Excellence massage Belgrade!

Komentar je napisan: 3. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Vec sam par puta nailazio na reklame Ekselencija masaze a nakon preporuke od prijatelja sam se odlucio da posle posla svratim sa kolegama. Vec na ulazu sam ostao bez daha zbog nacina na koji smo docekani. Za mene, nesto sasvim novo i daleko bolje od prethodnih centara za masaze koje sam posecivao, cak i sam izgled i arhitektura centra ostavljaju bez daha. Ceo kolektiv je bio nasmejan i ljubavzno su odgovarali na sva nasa pitanja. O masazama da ni ne govorim, kapa dole, iskreno, svaka cas i hvala vam svima. Do sledeceg vidjenja

Srdacan pozdrav

Hvala korisniku borkoc2017
118milem, Vlasnik objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 3. jul 2020.

Poštovani, drago nam je da ste posetili naš centar za masažu, radujemo se Vašoj ponovnoj poseti! Pozdrav od tima masera Ekselencije masaže Beograd - Excellence massage Belgrade!

Komentar je napisan: 26. maj 2020.

Dosao sam sa devojkom na masazu za parove i bilo je fenomenalno. Docek, posluzenje, ambijent i maseri koji su nas masirali zaista znaju svoj posao. Sjajan izbor za iznenadjenje. :)

Datum aktivnosti: maj 2020.
Hvala korisniku thebossishere98
118milem, Owner objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. maj 2020.

Hvala vam što ste nas posetili i na lepim rečima, bilo nam je zadovoljstvo. Pozdrav iz Ekselencija masaže Beograd.