Obavezno posetiti

Veoma sam zadovoljan masazom. Posebno bih pohvalio Sanju i Zlatka. Masaza rezervacija x je pun... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
dusan_petrovic1234
Uzivanje

Mogu da kazem da sam prosto uzivao. Ovo mi je treci put da sam kod vas i svaka terapeutkinja je... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
Matke_994

Komentar je napisan: 10. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Ambijent u kome se rade masaže je fenomenalan. Higijena je na vrhunskom nivou. Osoblje je izuzetno ljubazno, stručno i profesionalno. Izdvajam maserku Milicu sa posebnom energijom i maserku Irenu. Maseri su uvek dostupni, najveći izbor masaža u Beogradu. Radno vreme izuzetno prilagodjeno svim potrebama klijenata. Za svaku su preporuku.

Datum aktivnosti: novembar 2020.
Hvala korisniku CompexGoran
118milem, Vlasnik objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. novembar 2020.

Poštovani, drago nam je da ste zadovoljni i što ste korisnik naših usluga... Pozdrav od tima Excellence massage Belgrade - Ekselencija Masaža Beograd!

Komentar je napisan: 23. jul 2020.

Jako prijatan ambijent, sve pohvale za terapeute. Svakom bih preporučio energetsku masažu. Specijalni pozdrav za gazdu Mileta.

Hvala korisniku mijatm
118milem, Vlasnik objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. jul 2020.

Hvala vam pre svega na poseti, ukazanom nam poverenju i časti... Drago nam je da ste zadovoljni, to nam daje podstrek da nastavimo dalje, naravno, i u slučaju kritike poradimo na poboljšanju usluge... Pozdrav i Vama, pre svega od svih u timu Ekselencije masaže Beograd - Excellence massage Belgrade, i naravno od vlasnika Mitrovića lično! Radujemo se Vašoj ponovnoj poseti! Lep dan i naredne vam želimo!

Komentar je napisan: 5. jul 2020.

Atmosferu ne znam kojim rečima dovoljno da nahvalim. Zaposleni su mnogo prijatni, vedri, profesionalni i normalni ljudi. Najpotpunije iskustvo masaže što sam imala do sad.
Enterijer je jako dobar i zgrada je lepa stara gradnja. Izgleda da je ovde bio atelje slikara Uroša Predića, što je meni baš zanimljivo. A objekat je projektovao, ako sam dobro pogledala, arhitekta Nikola Nesotrović, koji je radio i Narodni muzej u Beogradu i još neka zdanja. Baš lep deo beogradske istorije.

Hvala korisniku dunjamarmelada
118milem, Vlasnik objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 8. jul 2020.

Poštovana, oprostite što kasnimo sa odgovorom, nemamo objašnjenje za ovakav promašaj... Hvala Vam što koristite usluge Ekselencije masaže Beograd, očekujemo Vas opet... Pozdrav od tima masera Excellence massage Belgrade, Svetogorska 27, Stari grad, centar Beograda!

Komentar je napisan: 4. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Bila sam na masaži danas, ambijent lep i prijatan, a maseri profesionalni i ljubazni, sve pohvale za ceo tim!!

Datum aktivnosti: jun 2020.
Hvala korisniku Jelena2106

Poštovana, drago nam je i zahvalni smo Vam na ukazanom nam poverenju, radujemo se Vašoj ponovnoj poseti! Pozdrav od tima maserki i masera Ekselencije masaže Beograd - Excellence massage Belgrade!

Komentar je napisan: 3. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Vec sam par puta nailazio na reklame Ekselencija masaze a nakon preporuke od prijatelja sam se odlucio da posle posla svratim sa kolegama. Vec na ulazu sam ostao bez daha zbog nacina na koji smo docekani. Za mene, nesto sasvim novo i daleko bolje od prethodnih centara za masaze koje sam posecivao, cak i sam izgled i arhitektura centra ostavljaju bez daha. Ceo kolektiv je bio nasmejan i ljubavzno su odgovarali na sva nasa pitanja. O masazama da ni ne govorim, kapa dole, iskreno, svaka cas i hvala vam svima. Do sledeceg vidjenja

Srdacan pozdrav

Hvala korisniku borkoc2017
118milem, Vlasnik objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 3. jul 2020.

Poštovani, drago nam je da ste posetili naš centar za masažu, radujemo se Vašoj ponovnoj poseti! Pozdrav od tima masera Ekselencije masaže Beograd - Excellence massage Belgrade!