Obavezno posetiti

Veoma sam zadovoljan masazom. Posebno bih pohvalio Sanju i Zlatka. Masaza rezervacija x je pun... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
dusan_petrovic1234
Uzivanje

Mogu da kazem da sam prosto uzivao. Ovo mi je treci put da sam kod vas i svaka terapeutkinja je... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
Matke_994

Komentar je napisan: 1. decembar 2020.

Najvise mi se dopala Sanja i njene nezne ruke! Vrlo sam zadovoljan sa tretmanom i uslugom koje pruzate.

Hvala korisniku Tufnica1312
118milem, Vlasnik objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 2. decembar 2020.

Poštovani, hvala što ste nas posetili, radujemo se va#oj ponovnoj poseti... Pozdrav od tima Excellence massage Belgrade!

Komentar je napisan: 30. novembar 2020.

Ambijent ovog salona za masazu je predivan a toj lepoti jos vise doprinose maseri-maserke koje rade strucno i profesionalno svoj posao..Veoma prijatna atmosfera i pozitivnost svih zaposlenih i takodje i vlasnika salona koji je i zasluzan tome svemu..

Hvala korisniku MissZitaGrey

Poštovana, u ime celog kolektiva Ekselencije masaze BEOGRAD srdačno vam se zahvaljujemo... Radujemo se Vašoj ponovnoj poseti... Pozdrav Vašoj Ekselenciji... Vlasnik kompanije je odgovorio lično... Mile Mitrović

Komentar je napisan: 10. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Ambijent u kome se rade masaže je fenomenalan. Higijena je na vrhunskom nivou. Osoblje je izuzetno ljubazno, stručno i profesionalno. Izdvajam maserku Milicu sa posebnom energijom i maserku Irenu. Maseri su uvek dostupni, najveći izbor masaža u Beogradu. Radno vreme izuzetno prilagodjeno svim potrebama klijenata. Za svaku su preporuku.

Hvala korisniku CompexGoran
118milem, Vlasnik objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. novembar 2020.

Poštovani, drago nam je da ste zadovoljni i što ste korisnik naših usluga... Pozdrav od tima Excellence massage Belgrade - Ekselencija Masaža Beograd!

Komentar je napisan: 23. jul 2020.

Jako prijatan ambijent, sve pohvale za terapeute. Svakom bih preporučio energetsku masažu. Specijalni pozdrav za gazdu Mileta.

Datum aktivnosti: jul 2020.
Hvala korisniku mijatm
118milem, Vlasnik objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. jul 2020.

Hvala vam pre svega na poseti, ukazanom nam poverenju i časti... Drago nam je da ste zadovoljni, to nam daje podstrek da nastavimo dalje, naravno, i u slučaju kritike poradimo na poboljšanju usluge... Pozdrav i Vama, pre svega od svih u timu Ekselencije masaže Beograd - Excellence massage Belgrade, i naravno od vlasnika Mitrovića lično! Radujemo se Vašoj ponovnoj poseti! Lep dan i naredne vam želimo!

Komentar je napisan: 5. jul 2020.

Atmosferu ne znam kojim rečima dovoljno da nahvalim. Zaposleni su mnogo prijatni, vedri, profesionalni i normalni ljudi. Najpotpunije iskustvo masaže što sam imala do sad.
Enterijer je jako dobar i zgrada je lepa stara gradnja. Izgleda da je ovde bio atelje slikara Uroša Predića, što je meni baš zanimljivo. A objekat je projektovao, ako sam dobro pogledala, arhitekta Nikola Nesotrović, koji je radio i Narodni muzej u Beogradu i još neka zdanja. Baš lep deo beogradske istorije.

Datum aktivnosti: jul 2020.
Hvala korisniku dunjamarmelada
118milem, Vlasnik objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 8. jul 2020.

Poštovana, oprostite što kasnimo sa odgovorom, nemamo objašnjenje za ovakav promašaj... Hvala Vam što koristite usluge Ekselencije masaže Beograd, očekujemo Vas opet... Pozdrav od tima masera Excellence massage Belgrade, Svetogorska 27, Stari grad, centar Beograda!