Sve pohvale

Super je sve, svi su prijatni i dobri Sve preporuke 😊 masirao me je Pedja i jako sam zadovoljna... pročitajte više

35ljiljanan
Odlicno

Poštovani, bio sam na masaži kod vaše terapeutkinje Sanje i veoma sam zadovoljan. Na gratis mi je... pročitajte više

Urke77

Komentar je napisan: 16. januar 2021.

Sve mi se dopada.Svaka vam cast.Vrhunske masaze i najbolje.Svi su veoma ljubazni i dragi.Gazdi sve pohvale.

Datum aktivnosti: januar 2021.
Hvala korisniku Jecckaa
118milem, Owner objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. januar 2021.

Poštovana, čast nam je što koristite naše usluge masaže... Biće nam satisfakcija za naš rad ako nas opet posetite... Lep dan želi Vam tim maserki i masera Ekselencije masaže Beograd - Excellence massage Belgrade!

Komentar je napisan: 2. januar 2021.

Dobila sam poklon vaucer od ujaka i nisam ga iskoristila 2 godine...Toliko mi je bilo dosadno i krivo sto nisam iskoristila jer ne volim da me neko dodiruje..otisla sam i dobila takvu masazu, tako sam se lepo provela u svakom smislu, da sam postala zaljubljenik u masazu. Zahvalila bih se maserima Ireni i Zlatku na ocaravajucoj kraljevskoj masazi, do ponovnog vidjenja!!! Svaka cast!

Datum aktivnosti: januar 2021.
Hvala korisniku Ceca118
118milem, Owner objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 3. januar 2021.

Poštovana, hvala Vam što koristite naše usluge... Radujemo se Vašoj ponovnoj poseti... Pozdrav od tima Excellence massage Belgrade!

Komentar je napisan: 23. decembar 2020.

Posetila sam ovo mesto. Topla atmosfera, srdačnost i gostoprimstvo na prvom mestu. Masaza rezervacija x je masaza sa 2 terapeuta i odusevila sam se.

Datum aktivnosti: decembar 2020.
Hvala korisniku djurdjinas2020
118milem, Owner objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. decembar 2020.

Poštovana klijentice, drago nam je da ste zadovoljni našom uslugom... Nadamo se ponovnoj poseti, pozdrav od tima Ekselencije masaže Beograd - Excellence massage Belgrade!

Komentar je napisan: 23. decembar 2020.

Veoma ljubazno osoblje koje perfektno obavlja svoj posao, prijatan ambijent, veoma lepo uredjen i čist. Toplo preporučujem.

Datum aktivnosti: avgust 2020.
Hvala korisniku Mihailovic_Anja

Poštovana, želimo vam ugodne buduće posete... Prijatan dan želimo! Pozdrav od tima masera Excellence massage Belgrade!

Komentar je napisan: 1. decembar 2020.

Najvise mi se dopala Sanja i njene nezne ruke! Vrlo sam zadovoljan sa tretmanom i uslugom koje pruzate.

Datum aktivnosti: novembar 2020.
Hvala korisniku Tufnica1312
118milem, Vlasnik objekta Excellence Massage Belgrad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 2. decembar 2020.

Poštovani, hvala što ste nas posetili, radujemo se va#oj ponovnoj poseti... Pozdrav od tima Excellence massage Belgrade!