“Svaka cast”
Komentar o hotelu Magaza Gastropub

Magaza Gastropub
Komentar je napisan: 18. jun 2019.

Pored lepog ambijenta i prijatnih konobara kuvar je fenomenalan, najvise sam se odusevila ćuretini sa mlincima, koja je dobra u svakom restoranu ali u Magazi je ipak sledeci nivo.

Hvala korisniku Snežana V
MagazaGastropub, Menadžer za odnose sa javnošću objekta Magaza Gastropub, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. jun 2019.

Draga Snežana V,

Uvek nam je drago kad su naši gosti zadovoljni našom uslugom, ali i našim specijalitetima! Drago nam je što ste uživali dođite nam opet!

Komentar je napisan: 7. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Bio sam na rucku sa poslovnim partnerima i zaista je sve sto smo jeli bilo vrhunskog ukusa. Konobari su jako ljubazni i cene pristupacne. Nugat me takođe odusevio, nikad tako ukusan nisam jeo

Hvala korisniku Moma_Jovanovic
MagazaGastropub, Menadžer za odnose sa javnošću objekta Magaza Gastropub, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 8. maj 2019.

Dragi Moma_Jovanovic,

Jako smo srećni što je naša Magaza ostavila pozitivan utisak na vas, i po pitanju usluge, i po pitanju ambijenta! Nadam se da ćemo od sad postati vaša omiljena destinacija!

Komentar je napisan: 5. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Bio sam u petak i stvarno sam se jako lepo proveo. Muzika je bila odlicna, super atmosfera i lepe devojke. Hrana je isto jako ukusna i uopste nije skupo. Sve pohvale

Hvala korisniku Nikola S
MagazaGastropub, Menadžer za odnose sa javnošću objekta Magaza Gastropub, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. maj 2019.

Dragi dzosua_tebrasin,

Hvala na lepim rečima, drago nam je da ste uživali. Nadamo se da ćete opet biti naš gost u skorije vreme!

Komentar je napisan: 4. maj 2019.

Ja sam jednostavno odusevljen ovim restoranom. klopa je jedna od najboljih u zivotu sto sam jeo, usluga bas bas dobra, konobari ljubazni i uopste nije skupo. Za svaku preporuku

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku mlad_momak_bg

Dragi mlad_momak_bg,

Mnogo nam je drago što ste uživali u našem ambijentu i našim specijalitetima, kao i našoj usluzi na kojoj uvek radimo i trudimo se da bude besprekorna. Radujemo se ponovnom susretu!

Komentar je napisan: 28. april 2019.

Jako prijatna atmosfera, narocito vikendom kada ima I uzivo muzika. Jedan od retkih lokala gde sam se svaki put lepo proveo i svaki put je bilo dosta lepih devojaka. Klopa je isto dobra, ali je u drugom planu zbog atmosfere i devojaka u lokalu. S obzirom da je Beton hala u pitanju imaju jako jako povoljne cene pica

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku GaleGaltron
MagazaGastropub, Menadžer za odnose sa javnošću objekta Magaza Gastropub, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 2. maj 2019.

Dragi GaleGaltron,

Mnogo nam je drago što vam se dopalo u Magazi, trudimo se da našim gostima uvek bude prijatno i da dobar provod bude zagarantovan. Očekujemo vas i sledećeg vikenda!

Putnici koji su gledali informacije o mestu Magaza Gastropub gledali su i

Magaza Gastropub – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!