“Super!”
Komentar o hotelu Magaza Gastropub

Magaza Gastropub
Komentar je napisan: 8. decembar 2019.

Proveli smo jedno lepo vece u Magazi. Konobar Dragan nam je preporučio izvrsno vino, a Efekat bend je napravio zavidnu atmosferu. Svima bih preporučila da provedu vikend u Magazi.

1  Hvala korisniku Relkica
MagazaGastropub, Menadžer za odnose sa javnošću objekta Magaza Gastropub, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. decembar 2019.

Draga Relkica,

Hvala vam mnogo na divnim rečima! Jedva čekamo da nam dođete opet!

Komentar je napisan: 7. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Искрено, један од бољих ресторана што се тиче услуге, конобар Ђорђе прави професионалац. Храна такође супер. Све похвалеее.

Hvala korisniku Mocaaa

Dragi Mocaaa,

Mnogo vam hvala! Drago nam je što ste stekli pozitivan utisak o našem restoranu! Dođite nam opet!

Komentar je napisan: 6. decembar 2019.

Najlepse mesto u Beton hali, izvrsna hrana i usluga. Konobar Nesa za svaku pohvalu. Petkom boemska, starogradska muzika. Preporuka

Hvala korisniku Crni9008

Dragi Crni9008,

Hvala vam na divnim rečima, uvek nam je drago kad se našim gostima dopadne ambijent i usluga, Dođite nam opet!

Komentar je napisan: 6. decembar 2019.

Nakon prelepe setnje pokraj reke odlicno mesto za uzivanje u hrani. Usluga izvanredna, konobar Djordje divan i toliko ljubazan, sve preporuke su bile sjajne.

Hvala korisniku Milena500G

Draga Milena500G,

Hvala vam na divnim utiscima, i nadamo se da ćete nas opet posetiti tokom neke od vaših šetnji!

Komentar je napisan: 6. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Bili smo na proslavi firme u ovom restoranu pored Save. Divno smo se proveli uz dobru muziku, isti takav ambijent, ali i hranu koju moram da napomenem, kao i našeg konobara Dragana koji nam je sugerisao da probamo nugat. :)))

Hvala korisniku Jokajoka00

Draga Jokajoka00,

Mnogo nam je drago što ste se lepo proveli i što smo uspeli da vam obezbedimo atmosferu za pamćenje! Nadamo se da ćete nam doći opet!

Putnici koji su gledali informacije o mestu Magaza Gastropub gledali su i

Magaza Gastropub – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!