“Pohvale”
Komentar o hotelu Magaza Gastropub

Magaza Gastropub
Komentar je napisan: 13. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale, dorucak odlican, sto kolicinski sa ukusom i cenom :)
Kafa odlicna
Usluga jos bolja
Sve pohvale

Hvala korisniku filipn2207
MagazaGastropub, Menadžer za odnose sa javnošću objekta Magaza Gastropub, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. februar 2020.

Dragi filipn2207,

Veoma nam je drago da vam se dopada naš restoran, i naša usluga! Dođite nam opet!

Komentar je napisan: 9. februar 2020.

Odlična hrana, vrhunski biftek u ulju, hvala konobaru Neši na preporuci sigurno se vidimo opet,muzika prava boemska

Hvala korisniku Beograd12345
MagazaGastropub, Menadžer za odnose sa javnošću objekta Magaza Gastropub, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. februar 2020.

Dragi Beograd12345,

Mnogo vam hvala na lepim rečima, i mnogo nam je drago da ste uživali u našem restoranu! Vidimo se!

Komentar je napisan: 8. februar 2020.

Sjajan dorucak u Magazi. Prelepo vreme, konobar Dragan jako profesionalan. Vracamo se opet sigurno uskoro.

Hvala korisniku Rokipor

Dragi Rokipor,

Hvala na lepim rečima, drago nam je da ste uživali! Vidimo se uskoro!

Komentar je napisan: 7. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Bila sam sa prijateljicom na veceri, sve je bilo super.
Jedan od boljih tatar bifteka koji sam probala, daska za dvoje je prava ona srpska, sa ajvarom, cvarcima, uzivali smo.
Hvala konobaru Djordju koji nam je ulepsao vece i trudio se da nam ispuni sve zahteve.
Vidimo se ponovo.

Hvala korisniku zox1234

Draga zox1234,

Mnogo nam je drago da su vam se dopali naši specijaliteti, kao i naša usluga! Jedva čekamo da nam dođete opet!

Komentar je napisan: 4. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Proveli smo lep dan u ovom restoranu. Imali smo dobru komunikaciju sa konobarom Draganom, koji nam je pomogao u odabiru hrane. Hrana je na nas ostavila vrhunski utisak, tako da cemo sigurno ponovo doci da isprobamo i ostale specijalitete.

Hvala korisniku Odyssey31881130091
MagazaGastropub, Menadžer za odnose sa javnošću objekta Magaza Gastropub, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 5. februar 2020.

Dragi Odyssey31881130091,

Hvala na lepim rečima, mnogo nam je drago da ste uživali u našem restoranu. Jedva čekamo da nam dođete opet!

Putnici koji su gledali informacije o mestu Magaza Gastropub gledali su i

Magaza Gastropub – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!