Tripadvisor
Postavi
Prijemno sanduče

“Osmeh ne košta ništa,a puno znači!”
Komentar o hotelu Slatkoteka

Slatkoteka
Rangiran na 12. mestu od 25 pekare u Beogradu
Opis: Pravimo najbolje domaće krofne svih ukusa i oblika, slatke i slane. Naše krofne su pripremljene sa ljubavlju uz tajni recept koji će uzbuditi čula i zagolicati maštu.

Nemam zamerku na krofne,često ih kupujem i stvarno su dobre,ali jedina zamerka je na osoblje,bez osmeha,niti kažu dobar dan ,a kamoli doviđenja,po meni koja radim u ugostiteljstvu jako neprofesionalno i bas ostavi loš utisak,Ako već radite sa ljudima to zahteva da se svakom nasmejete,posvetite,kazete dobar dan-doviđenja to je osnovno. Ocena bi bila odlična da je osoblje prijatnije.

Datum posete: mart 2020.
Hvala korisniku Marjanovic12

Komentar je napisan: 23. decembar 2019.

Ne kapiram euforiju koju izazivaju kod ljudi. Probao sam nekoliko ukusa. Osim sto su vizuelno zanimljivi, ukus im je loš jer ih prave od jefinih materijala (čokolada npr.ili imitacija milka čokoladica).

Hvala korisniku Navigator580849
Komentar je napisan: 5. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Imamo veoma negativno iskustvo sa Slatkotekom. Narucili smo krofne za deciji rodjendan (umesto torte) 5 dana pre rodjendana. Nisu se pojavili u dogovoreno vreme u Cineplexxu, gde smo proslavljali rodjendan. Pozvali smo ih, ali su se vadili na dostavljace i guzvu u saobracaju... Inistirali su da nam krofne dostave par sati kasnije ili sutradan, dakle samo im je bilo bitno da prodaju porucene krofne, ne razmisljajuci da su deca ostala bez istih. Na nase iznenadjenje zapisleni u Cineplexxu se nisu iznenadili I rekli su da to nije prvi slucaj.

Hvala korisniku 277nedad
Komentar je napisan: 28. april 2019.

nesto najukusnije sto sam pojeo u zivotu a inace nisam neki preterani ljubitelj slatkisa. Ne znam vise ni koje sam sve krofne pojeo bukvalno sam 5 krofni pojeo i ne znam koja je ukusnija. Stvarno nisu skupe i ima toliko ukusa da ne moze da . jedina mana je ako nastavim da jedem cesto imacu 100 kila :D

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku GaleGaltron
Komentar je napisan: 10. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Najnegativnija ocena za poslovnost i zadovoljstvo kupaca. Ukratko: Narucili smo dostavu krofni za dečiji rodjendan dan ranije i porudžbina je uredno primljena.Kako krofne nisu stigle u dogovoreno vreme pozvali smo radnju i rečeno nam je da su krofne spremne i da se čeka kurir koji će ih dostaviti.Kako se vreme rodjendana primicalo kraju(posle 30 minuta od prvog poziva), ponovo smo pozvali radnju i receno nam je da su krofne i dalje u radnji.Pozvali smo menadžera radnje i dobili smo odgovor da su zaposleni zaboravili na porudžbinu i da nisu u mogucnosti da nam dostave krofne do kraja rodjendana.Krofne su trebale da zamene rodjendansku tortu ,tako da je na žalost prisutne dece i roditelja rodjendan završen bez svećica i rodjendanske pesme.TUŽNO I KRAJNJE NEPROFESIONALNO !!!

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku Stay795382
slatkoteka, Manager objekta Slatkoteka, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. mart 2019.

Poštovani,

Zaista nam je žao zbog situacije koja se dogodila i načina na koji smo izneverili Vaše poverenje. Žao nam je i jer niste prihvatili naše predloge kako da rešimo i prevazićemo ovaj naš propust. Shvatamo da se ovo dogodilo zbog prevelikog obima porudžbina koji smo u konkretnom trenutku realizovali i poučeni ovim iskustvom radimo na tome da dodatno unapredimo naš način rada.

Molimo Vas još jednom da razmislite i prihvatite neki od naših predloga kako da umanjimo nezadovoljstvo nastalo našom greškom.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Slatkoteka gledali su i

Slatkoteka – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!