“Dobre krofne”
Komentar o hotelu Slatkoteka

Slatkoteka
Rangiran na 14. mestu od 25 pekare u Beogradu
Opis: Pravimo najbolje domaće krofne svih ukusa i oblika, slatke i slane. Naše krofne su pripremljene sa ljubavlju uz tajni recept koji će uzbuditi čula i zagolicati maštu.
Komentar je napisan: 25. jul 2020.

Par puta sam kod njih uzimao krofne, ukusne su, i znaju da budu sveze, za razliku od njihovih drugih mesta u gradu. Mana je sto je unutrasnjost previse mala da bi se moglo sesti i pojesti. Sve u svemu dobri su.

Hvala korisniku bojan484

Komentar je napisan: 12. jul 2020.

Krofne su bile super, narocito mi se dopala kapri krofna!!!! Ici cemo opet kada spustite malo cene!!

Hvala korisniku Andrijaaki
Komentar je napisan: 14. jun 2020.

Naručila sam dve kutije dan unapred i zakazala dostavu za 10:30 i naglasila najkasnije 11h jer idem za Kš i nosim dečici krofne,međutim nikog nije bilo, pozvala sam slatkoteku u 11:10pitala sam gde je moja porudžbina na šta su mi oni odgovorili da je koleginica zaturila moju porudzbinu i da je nisu spremili.deca ostala tužna bez krofni...

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku belgrade_70
Komentar je napisan: 28. maj 2020. sa mobilne aplikacije

Nikome ne bih preporucila! Upropastili su mi godisnjicu braka! Misle da 4500 din vredi vise od necijeg osmeha! Pet dana ranije sam zvala i kao dogovorili se da bi me pozvali to jutro na dan godisnjice da kazu Kako ne mogu da isporuce, bez nadoknade izvinjenja! Gazdarica je bila predrska... zalim suza koje sam pustila jer su mi upropastili sve. Gosti mi ostali bez icega.

Datum posete: maj 2020.
2  Hvala korisniku Sladja9220
Komentar je napisan: 3. april 2020.

Osoblje uglavnom nije ljubazno.
Desavaju se i propusti da u srcu iznenadjenja sa nutelom fali teglica nutele.
Jednom sam rekla da zelim da kupim 20ak krofni sto raznovrsnijih, dali su mi 4 vrste, a kada su mi naplatili racun izneli su mnogo raznovrsnije.
Treba raditi na poboljsanju kvaliteta usluge definitivno.
A krofne su lepe i ukusne, to stoji.

Datum posete: mart 2020.
1  Hvala korisniku paucak

Putnici koji su gledali informacije o mestu Slatkoteka gledali su i

Slatkoteka – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!