“Escajg se naplaćuje?!!!”
Komentar o hotelu Restoran Kennedy

Restoran Kennedy
Rangiran na 1.476. mestu od 1.784 Restorani u Beogradu

Naplaćuju 120din po escajgu, u slučaju da sednete za "namešten" sto (za koji nas je konobar premestio, sad znamo i zašto), čak i u slučaju da ga ne koristite - kriminal! Od nas troje, jedna osoba je večerala, a na fiskalnom računu je pisalo "kuver - 3x120din".
Cene su prilično visoke, ali i pored toga postoji dodatan trošak na računu (na koji smo slučajno obratili pažnju, jer je račun bio nesrazmeran poručenom). Novac su nam vratili posle uloženog prigovora, ali je politika kuće takva, tako da obratite pažnju.
Postoji bezbroj restorana i kafića u Beogradu, a u ovaj definitivno više nikada nećemo otići.

Hvala korisniku anja099

Komentar je napisan: 31. avgust 2020.

Konobarica Milica izuzetno neljubazna i neprofesionalna. Kad smo seli prišla nam je istog trena, zamolili smo za 2 minuta da pogledamo kartu pića i odlučimo. Zatim, nije prilazila dobrih 15 minuta. Kada je napokon rešila da nas usluži doživeli smo sledeću neprijatnost. Prvo što je bila veoma arogantna da je bilo zaista mučno razgovarati sa njom, a drugo što je krajnje nebulozno da u 21h nismo mogli da poručimo Ice kafu ili točeno pivo.... Katastrofa. Razumem espreso, razumem ceđeni program, ali točeno pivo... No comment. Poručili smo nekako na kraju to piće, a onda ga opet čekali dobrih 15-20 minuta.
Da mogu 0 da dam, eto dobili biste jednu veliku nulu za lošu uslugu i neprofesionalizam.

Ps. Mico, ako ne voliš to što radiš, nemoj da se mučiš... Batali. Pronađi se u onome što te ispunjava. Nije svako za ugostiteljstvo.

Pozdrav.

Hvala korisniku jelena203
Komentar je napisan: 11. februar 2020.

Restoran je lepo uređen. Iako smo nepušači, sedeli smo u delu za pušače i čak ni tamo nije bilo zagušljivo, što znači da je ventilacija dobra. U lokalu nije bilo hladno (februar mesec). Osoblje je izuzetno ljubazno i ekspeditivno. Hrana je osrednja - misllim da je preslana i prezačinjena. U svakom slučaju ću ponovo otići.

Hvala korisniku Veljko B
Komentar je napisan: 22. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Često dolazim u Kennedy. Uglavnom na piće, kada je lepo vreme jer imaju veliku baštu.
Unutra je prijatno, prostor je veliki i uvek ima mesta za sedenje.
Što se hrane tiče, sve što sam do sada probala mogu samo da pohvalim. Moj suprug je stalno naručivao mix nekih kobasica sa krompirom. Količina je bila impozantna a kvalitet odličan. Onda se pre par meseci, odjednom, porcija prepolovila, a kvalitet opao. Dobili smo objašnjenje da se promenio kuvar! Na njegovu primedbu, konobarica mu je donela još nekoliko parčića kobasice. Od tada više nismo jeli u Restoranu Kennedy.

Hvala korisniku ena76bg
Komentar je napisan: 14. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Hrana je KATASTROFA! Narucili smo na kucnu adresu, prvo sto smo cekali vise od sat i po da nam donesu, a drugo mogucnost trovanja hranom je velika! Kao poslasticu smo narucili tiramisu i trilece, od cega je jedino trilece bio ok, a tiramisu katastrofalan, tacnije onaj iz kesice sto ima u marketima, a naplacen da se pokrije cela paleta kesica! Hrana bezukusna, neslana, sta vise, jedan zacin u hrani je bio kiselkastog ukusa, da li tako treba da bude ili je istekao rok zacinima ne znam, ali uglavnom ne za moj ukus. Pored skupe porudzbine, morao sam i dostavu da doplatim! Ukratko ne idite tamo nikada kao sto ni mi necemo poruciti hranu tamo vise!

Hvala korisniku Svajcara

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Kennedy gledali su i

Restoran Kennedy – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!