“Divan restoran i super vlasnik”
Komentar o hotelu Muller

Muller
Komentar je napisan: pre 5 nedelja

Restoran je nazalost zatvoren, vise ne postoji, sto je prava steta. Hrana je bila ukusna, ljubazno osoblje, cene pristojne, sve je bilo sveze i domace, imali su prave nemacke kobasice uvozene iz nemacke. Razlog zatvaranja mi nije poznat, ali mislim da mu iskreno nije islo dobro, a za to je kriv narod koji ce radije da sedi u nekoj rupi, ali da ga svi vide, nego da sedi na divnom ususkanom mestu u centru grada gde ce mu sve biti po volji.

Hvala korisniku Hulk665

Komentar je napisan: 6. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran Muller pruža predivan ambijent, ljubazno osoblje i preukusnu hranu. Iako nismo imali priliku da okusimo ambijent bašte koji izgleda veoma primamljivo, unutrašnjost restorana je takođe veoma zanimljiva. Dobar izbor muzike, light jazz varijanta uz ljubazno osoblje i ukusnu, zanimljivo aranžiranu hranu stvara dobitnu kombinaciju za predah od šetnje po Beogradu. :)

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku KristinaS3483
Komentar je napisan: 22. oktobar 2017.

Restoran Muller inace restoran na koji sam sasvim slucajno sa devojkom naisao, ima takvo strucno i divno osoblje da sam ja dobio utisak kao da sam kod svoje kuce, jako smo se brzo sprijateljili sa ljubaznim osobljem, i to pre dolaska hrane! A kada je hrana dosla, e tek onda smo shvatili da smo stvarno u jako posebnom restoranu koji odise nama do sada nepoznatom atmosferom, u drugim restoranima je to uglavnom dobar dan izvolite hvala dovidjenja.Od rolovanih snicli u pivu do saher torte i kaficom uz koje smo dobili keksic inace HOMEMADE MULLER na kojem je i pisao naziv restorana, bili smo i pocasceni nekim roler baklavicama koje sam hteo i kuci da ponesem al mi je bilo glupo, posto su nas vec i vise nego ispostavali. Od igle do lokomotive sto bi nas narod rekao, sve prave rucno i u restoranu, od hleba pa do dezerata, glavnih jela, sve se proizvodi u Mulleru, imaju odvojeno poslasticarnicu i pekaru, odvojeno kuhinju! Fantazija jednom recju, pored ususkane fontanice sa svojom devojkom sam se osecao kao u nekom filmu!!! Zaista, za svaku preporuku, ambijent se ne moze opisati. Svraticemo opet :)

Datum posete: oktobar 2017.
3  Hvala korisniku PetarM256
Komentar je napisan: 27. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: jul 2018.
Komentar je napisan: 25. jul 2018.

Datum posete: maj 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Muller gledali su i

Muller – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!