“Katastrofalno loša usluga”
Komentar o hotelu Cvece Zla - Deli Wine Bar

Cvece Zla - Deli Wine Bar
Komentar je napisan: 17. februar 2020.

Smejem se dok kucam jer smo prijatelj i ja bili degradirani od neartikulisane i nekulturne ženske osobe koja je glumila konobara. Monty Python. Na naša pitanja je ogovarala (kada je uopšte odgovarala) iskosa i kad god je mogla odrečno, bez kontakta očima,u toj meri odbojno da smo jedan drugog napolju pitali da li je ovaj drugi poznaje i šta je zgrešio.
PLAĆENO I OSTAVLJENO. Nikad više.

Hvala korisniku MirkoT216

Komentar je napisan: 12. mart 2019.

Publika u najmanju ruku neobična - na prvi pogled svi deluju "svetski", ali pokažu palanačku kulturu čim te munu u bubreg bez da trepnu veštačkim nanosom na kapcima i bez da prozbore reč međ' pocepanim usnama taman tamo gde treba da budu pocepane #jermoderno#, ili kad ti stave kartu pića na glavu bez da te pogledaju #jersmetaijeronivažni#. Siroti neuki konobari ne znaju šta im gazda don'o od vina pa trče do frižidera, a i kad donesu pojma nemaju šta ti nude... a sve to za 3.600 dinara po boci, dočim to vino košta jedva 1000 dinara u prodaji. Kuhinja se vidi jer staklom ograđena, otud izađeš pristojno namirisan kojekakvim specijalitetima... sve u svemu, sramotno skupo!

Datum posete: mart 2019.
1  Hvala korisniku bgd_milena
Komentar je napisan: 6. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Vrlo dobra i moderna kuhinja..prijatna atmosfera.
Uvece se zvuk muzike pojacava i prerasta u drugi ambijent.
Vredi posetiti.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku 2208veljko
Komentar je napisan: 25. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Prvi put smo porodicno otisli na rucak u ovaj restoran i zadovoljni smo hranom koju smo porucili. Ambijent restorana je lep i cene nisu lose. Medjutim,zamalo da je celi utisak pokvarila devojka koja nas je usluzivala. Totalno nezainteresovana i smorena. Trazili smo da nam proveri nesto u vezi porudzbine,rekla je da ce pitati kuvara i reci nam i naravno da nije. Srecom pa se njena smena zavrsila i zamenio ju je jedan divan i veseo mladic konobar koji je popravio nas utisak o mestu..inace se ne bi vise vracali tamo. Neprofesionalizam se ne tolerise ma koliko hrana bila dobra!

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku bgdser
Komentar je napisan: 3. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Odlicno mesto, super atmosfera! Hrana sasvim korektna, tatar biftek odličan! Lep
izbor vina. Mesto za svaku preporuku kako za ručak tako i za večeru. Odličan izbor muzike.

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku Filip294472

Putnici koji su gledali informacije o mestu Cvece Zla - Deli Wine Bar gledali su i

Cvece Zla - Deli Wine Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!