“Moje omiljeno mesto za sladoled”
Komentar o hotelu Luff gelato

Luff gelato
Rangiran na 5. mestu od 55 desert u Beogradu
Komentar je napisan: 25. april 2018. sa mobilne aplikacije

Strudla sa makom je neprevazidjena!! Moja kombinacija je strudla sa makom,orah i pistac. Momci sto rade kafu su pravi majstori-caffe latte

Datum posete: april 2018.
Hvala korisniku MirjanaA64

Komentar je napisan: 9. februar 2018.

Definitivno najbolji sladoled u Beogradu!Sjajni ukusi,stalno nešto novo,za svaku preporuku!
P.S.Kafa dobro poznata,od priznatog majstora :)

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku milan_relja
Komentar je napisan: 8. februar 2018.

Sjajno mesto da posle napornog dana dodjete sa društvom na kafu i sladoled! Moj izbor je bio aktivni ugalj sa vanilom i naravno neprevazidjena čokolada sa višnjama :)

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku bulajicc
Komentar je napisan: 11. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Datum posete: mart 2020.
Komentar je napisan: 8. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Datum posete: mart 2020.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Luff gelato gledali su i

Luff gelato – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!