“Caffe negro”
Komentar o hotelu NEGRO caffe

NEGRO caffe
Komentar je napisan: 27. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Usluga u kaficu je fenomenalna, prelep ambijent, muzika, nargila odlicna, sve preporuke za ovaj kafic

3  Hvala korisniku strawberys2020

Komentar je napisan: 26. novembar 2020.

Ovaj kafic posecujem jako dugo i imam samo reci hvale za isti.Prelep enterijer sa jos boljom ponudom pica—moj favorit je kuvano vino i rakija od maline Ali samo mala zamerka odnosno pitanje : Gde nadjoste onog konobara koji je vise kao animator u decijim igraonicama nego konobar u onako prelepom kaficu? Bio mi je simpatican u pocetku,ali sad je vec postao pre naporan i dosadan sa pomalo neumesnim i nasrtljivim komentarima,ali cu i dalje nastaviti da dolazim bez obzira na ponasanje konobara odnosno klovna

3  Hvala korisniku Bgdandjela
Komentar je napisan: 18. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Kafic koji radi punom parom u ovakvoj situaciji, svaka cast ljudi, vas sam veran gost vec 4 god. a ambijent prepun pozitivnih ljudi me vec sutra vraca kod vas na kaficu i lagan aperitiv

1  Hvala korisniku Dzoni123456
Komentar je napisan: 17. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Veoma neobično mestu u samom centru grada. Lokal se nalazi na 1 spratu i ima prelep pogled. Topla atmosfera i super osoblje. Svakako treba posetiti ovo mesto.

1  Hvala korisniku vukala
Komentar je napisan: 11. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Negro caffe, savršeno mesto za odmor posle napornog dana, dobru kafu, sok, sa jako ljubaznim konobarima, prelepim enterijerom sa pogledom na Terazije, u samom centru Terazija, kafić koji svakog petka i subote održava akustične svirke, gde je zagarantovan dobar provod ♥️

Datum posete: jun 2020.
2  Hvala korisniku vesickatarina

Putnici koji su gledali informacije o mestu NEGRO caffe gledali su i

NEGRO caffe – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!